Všetky dni
Nájdi v programe
11. 2. 2014
Čas | Šport | Disciplína(Súperi) | Pohlavie | O medaily | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06:00 | Curling | Švajčiarsko | - | Dánsko | ženy | no |
06:00 | Curling | Švédsko | - | Kanada | ženy | no |
06:00 | Curling | Rusko | - | USA | ženy | no |
06:00 | Curling | Kórea | - | Japonsko | ženy | no |
07:00 | Akrobatické lyžovanie | Slopestyle - ženy (kvalifikácia 1. kolo) | ženy | no | ||
07:45 | Akrobatické lyžovanie | Slopestyle - ženy (kvalifikácia 2. kolo) | ženy | no | ||
10:00 | Akrobatické lyžovanie | Slopestyle - ženy (finále 1. kolo) | ženy | yes | ||
10:29 | Akrobatické lyžovanie | Slopestyle - ženy (finále 2. kolo) | ženy | yes | ||
11:00 | Hokej | Nemecko | - | Švédsko | ženy | no |
11:00 | Curling | Kanada | - | Švédsko | muži | no |
11:00 | Curling | Veľká Británia | - | Nemecko | muži | no |
11:00 | Curling | Nórsko | - | Rusko | muži | no |
11:00 | Snowboarding | U-rampa - muži (kvalifikácia 1 / 1. jazda) | muži | no | ||
11:00 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (kvalifikácia) | ženy | no | ||
11:25 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (kvalifikácia) | muži | no | ||
11:35 | Snowboarding | U-rampa - muži (kvalifikácia 1 / 2. jazda) | muži | no | ||
13:00 | Snowboarding | U-rampa - muži (kvalifikácia 2 / 1. jazda) | muži | no | ||
13:00 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (štvrťfinále 1) | ženy | no | ||
13:06 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (štvrťfinále 2) | ženy | no | ||
13:12 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (štvrťfinále 3) | ženy | no | ||
13:18 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (štvrťfinále 4) | ženy | no | ||
13:24 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (štvrťfinále 5) | ženy | no | ||
13:30 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (štvrťfinále 1) | muži | no | ||
13:35 | Snowboarding | U-rampa - muži (kvalifikácia 2 / 2. jazda) | muži | no | ||
13:36 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (štvrťfinále 2) | muži | no | ||
13:42 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (štvrťfinále 3) | muži | no | ||
13:45 | Rýchlokorčuľovanie | 500 m - ženy (1/2) | ženy | yes | ||
13:48 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (štvrťfinále 4) | muži | no | ||
13:54 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (štvrťfinále 5) | muži | no | ||
14:00 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (semifinále 1) | ženy | no | ||
14:07 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (semifinále 2) | ženy | no | ||
14:14 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (semifinále 1) | muži | no | ||
14:21 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (semifinále 2) | muži | no | ||
14:29 | Beh na lyžiach | Šprint - ženy (finále) | ženy | yes | ||
14:40 | Beh na lyžiach | Šprint - muži (finále) | muži | yes | ||
15:30 | Sánkovanie | Jednotlivci - ženy (3. jazda) | ženy | yes | ||
15:34 | Rýchlokorčuľovanie | 500 m - ženy (2/2) | ženy | yes | ||
16:00 | Snowboarding | U-rampa - muži (semifinále 1. jazda) | muži | no | ||
16:00 | Hokej | Rusko | - | Japonsko | ženy | no |
16:00 | Curling | Veľká Británia | - | USA | ženy | no |
16:00 | Curling | Dánsko | - | Japonsko | ženy | no |
16:00 | Curling | Čína | - | Rusko | ženy | no |
16:00 | Krasokorčuľovanie | Športové dvojice - krátky program | zmiešané | no | ||
16:00 | Biatlon | Stíhací pretek 10 km - ženy | ženy | yes | ||
16:34 | Snowboarding | U-rampa - muži (semifinále 2. jazda) | muži | no | ||
17:20 | Sánkovanie | Jednotlivci - ženy (4. jazda) | ženy | yes | ||
17:30 | Skoky na lyžiach | Stredný mostík - ženy (skúšobné pokusy) | ženy | yes | ||
18:30 | Snowboarding | U-rampa - muži (finále 1. jazda) | muži | yes | ||
18:30 | Skoky na lyžiach | Stredný mostík - ženy (1. kolo) | ženy | yes | ||
18:59 | Snowboarding | U-rampa - muži (finále 2. jazda) | muži | yes | ||
19:25 | Skoky na lyžiach | Stredný mostík - ženy (finálové kolo) | ženy | yes |
Všetky časy v programe sú v SEČ.