Všetky dni
Nájdi v programe
10. 2. 2014
Čas | Šport | Disciplína(Súperi) | Pohlavie | O medaily | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06:00 | Curling | Rusko | - | Veľká Británia | muži | no |
06:00 | Curling | Švajčiarsko | - | Švédsko | muži | no |
06:00 | Curling | Dánsko | - | Čína | muži | no |
06:00 | Curling | Nemecko | - | Kanada | muži | no |
08:00 | Alpské lyžovanie | Superkombinácia - ženy: Zjazd | ženy | no | ||
10:45 | Šortrek | 1500 m - muži (1. rozjazda) | muži | no | ||
10:50 | Šortrek | 1500 m - muži (2. rozjazda) | muži | no | ||
10:55 | Šortrek | 1500 m - muži (3. rozjazda) | muži | no | ||
11:00 | Curling | Čína | - | Kanada | ženy | no |
11:00 | Curling | Švajčiarsko | - | USA | ženy | no |
11:00 | Curling | Švédsko | - | Veľká Británia | ženy | no |
11:00 | Curling | Rusko | - | Dánsko | ženy | no |
11:00 | Hokej | USA | - | Švajčiarsko | ženy | no |
11:00 | Šortrek | 1500 m - muži (4. rozjazda) | muži | no | ||
11:05 | Šortrek | 1500 m - muži (5. rozjazda) | muži | no | ||
11:10 | Šortrek | 1500 m - muži (6. rozjazda) | muži | no | ||
11:27 | Šortrek | 500 m - ženy (1. rozjazda) | ženy | no | ||
11:30 | Šortrek | 500 m - ženy (2. rozjazda) | ženy | no | ||
11:33 | Šortrek | 500 m - ženy (3. rozjazda) | ženy | no | ||
11:36 | Šortrek | 500 m - ženy (4. rozjazda) | ženy | no | ||
11:39 | Šortrek | 500 m - ženy (5. rozjazda) | ženy | no | ||
11:42 | Šortrek | 500 m - ženy (6. rozjazda) | ženy | no | ||
11:45 | Šortrek | 500 m - ženy (7. rozjazda) | ženy | no | ||
11:48 | Šortrek | 500 m - ženy (8. rozjazda) | ženy | no | ||
12:00 | Alpské lyžovanie | Superkombinácia - ženy: Slalom | ženy | yes | ||
12:04 | Šortrek | 1500 m - muži (semifinále 1) | muži | no | ||
12:09 | Šortrek | 1500 m - muži (semifinále 2) | muži | no | ||
12:15 | Šortrek | 1500 m - muži (semifinále 3) | muži | no | ||
12:35 | Šortrek | Štafeta 3000 m - ženy (semifinále 1) | ženy | no | ||
12:44 | Šortrek | Štafeta 3000 m - ženy (semifinále 2) | ženy | no | ||
13:05 | Šortrek | 1500 m - muži (finále B) | muži | yes | ||
13:11 | Šortrek | 1500 m - muži (finále A) | muži | yes | ||
14:00 | Rýchlokorčuľovanie | 500 m - muži (1/2) | muži | yes | ||
15:00 | Akrobatické lyžovanie | Moguls - muži (kvalifikácia 1) | muži | no | ||
15:45 | Sánkovanie | Jednotlivci - ženy (1. jazda) | ženy | yes | ||
15:50 | Akrobatické lyžovanie | Moguls - muži (kvalifikácia 2) | muži | no | ||
15:55 | Rýchlokorčuľovanie | 500 m - muži (2/2) | muži | yes | ||
16:00 | Curling | USA | - | Nórsko | muži | no |
16:00 | Curling | Dánsko | - | Rusko | muži | no |
16:00 | Curling | Kanada | - | Švajčiarsko | muži | no |
16:00 | Curling | Švédsko | - | Veľká Británia | muži | no |
16:00 | Hokej | Fínsko | - | Kanada | ženy | no |
16:00 | Biatlon | Stíhací pretek 12,5 km - muži | muži | yes | ||
17:20 | Sánkovanie | Jednotlivci - ženy (2. jazda) | ženy | yes | ||
19:00 | Akrobatické lyžovanie | Moguls - muži (finále 1) | muži | yes | ||
19:35 | Akrobatické lyžovanie | Moguls - muži (finále 2) | muži | yes | ||
20:10 | Akrobatické lyžovanie | Moguls - muži (finále 3) | muži | yes |
Všetky časy v programe sú v SEČ.