Všechny dny
Najdi v programu
18. 2. 2014
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06:00 | Curling | Norsko | - | Velká Británie | muži | no |
06:30 | Alpské lyžování | Obří slalom - ženy (1. kolo) | ženy | yes | ||
07:30 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 1) | muži | no | ||
07:33 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 2) | muži | no | ||
07:36 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 3) | muži | no | ||
07:39 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 4) | muži | no | ||
07:42 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 5) | muži | no | ||
07:45 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 6) | muži | no | ||
07:48 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 7) | muži | no | ||
07:51 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (osmifinále 8) | muži | no | ||
07:56 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (čtvrtfinále 1) | muži | no | ||
07:59 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (čtvrtfinále 2) | muži | no | ||
08:02 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (čtvrtfinále 3) | muži | no | ||
08:05 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (čtvrtfinále 4) | muži | no | ||
08:10 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (semifinále 1) | muži | no | ||
08:13 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (semifinále 2) | muži | no | ||
08:18 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (malé finále) | muži | yes | ||
08:23 | Snowboarding | Snowboardcross - muži (velké finále) | muži | yes | ||
09:00 | Hokej | Slovinsko | - | Rakousko | muži | no |
09:00 | Hokej | Německo | - | Japonsko | ženy | yes |
09:30 | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km (zkušební skoky) | muži | no | ||
10:00 | Alpské lyžování | Obří slalom - ženy (2. kolo) | ženy | yes | ||
10:30 | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km (soutěžní skoky) | muži | no | ||
10:30 | Short-track | 1000 m - ženy (1. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:34 | Short-track | 1000 m - ženy (2. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:38 | Short-track | 1000 m - ženy (3. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:42 | Short-track | 1000 m - ženy (4. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:46 | Short-track | 1000 m - ženy (5. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:50 | Short-track | 1000 m - ženy (6. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:54 | Short-track | 1000 m - ženy (7. rozjížďka) | ženy | no | ||
10:58 | Short-track | 1000 m - ženy (8. rozjížďka) | ženy | no | ||
11:15 | Short-track | 500 m - muži (1. rozjížďka) | muži | no | ||
11:18 | Short-track | 500 m - muži (2. rozjížďka) | muži | no | ||
11:21 | Short-track | 500 m - muži (3. rozjížďka) | muži | no | ||
11:24 | Short-track | 500 m - muži (4. rozjížďka) | muži | no | ||
11:27 | Short-track | 500 m - muži (5. rozjížďka) | muži | no | ||
11:30 | Biatlon | 15 km s hromadným startem - muži | muži | yes | ||
11:30 | Short-track | 500 m - muži (6. rozjížďka) | muži | no | ||
11:33 | Short-track | 500 m - muži (7. rozjížďka) | muži | no | ||
11:36 | Short-track | 500 m - muži (8. rozjížďka) | muži | no | ||
11:54 | Short-track | Štafeta 3000 m - ženy (finále B) | ženy | yes | ||
12:04 | Short-track | Štafeta 3000 m - ženy (finále A) | ženy | yes | ||
13:00 | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km (běh na lyžích) | muži | yes | ||
13:30 | Hokej | Rusko | - | Norsko | muži | no |
13:30 | Hokej | Finsko | - | Rusko | ženy | yes |
14:00 | Rychlobruslení | 10000 m - muži | muži | yes | ||
14:45 | Akrobatické lyžování | U-rampa - muži (kvalifikace 1. jízda) | muži | no | ||
15:40 | Akrobatické lyžování | U-rampa - muži (kvalifikace 2. jízda) | muži | no | ||
16:15 | Boby | Dvojbob - ženy (1. jízda) | ženy | yes | ||
17:20 | Boby | Dvojbob - ženy (2. jízda) | ženy | yes | ||
18:00 | Hokej | Švýcarsko | - | Lotyšsko | muži | no |
18:00 | Hokej | Česká republika | - | Slovensko | muži | no |
18:30 | Akrobatické lyžování | U-rampa - muži (finále 1. jízda) | muži | yes | ||
19:00 | Akrobatické lyžování | U-rampa - muži (finále 2. jízda) | muži | yes |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.