Zpět

Najdi v programu

11. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf muži kolo 1 muži ne
13:00 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
13:00 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
13:00 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
13:25 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
13:25 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
13:25 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina L ženy ne
13:30 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 ženy ne
13:40 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 ženy ne
13:50 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 ženy ne
14:00 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina P ženy ne
14:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
14:00 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
14:00 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
14:00 Šerm Ženy, týmy - kord osmifinále ženy ne
14:00 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
14:00 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 ženy ne
14:00 Sportovní střelba Ženy 50m libovolná malorážka - polohový závod - kvalifikace ženy ne
14:10 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
14:13 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
14:20 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
14:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
14:30 Házená Tunisko - Katar muži ne
14:30 Volejbal Írán - Kuba muži ne
14:30 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
14:35 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina A muži ne
14:35 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
14:35 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
14:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
14:40 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
14:50 Veslování Ženy - osmiveslice oprava 1 ženy ne
14:52 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
15:00 Jezdectví Drezúra jednotlivci den 2 smíšené ne
15:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
15:00 Veslování Muži - osmiveslice oprava 1 muži ne
15:00 Judo Muži do 100 kg 1. kolo muži ne
15:00 Judo Muži do 100 kg 1. kolo muži ne
15:00 Jezdectví Týmy - drezúra den 2 smíšené ne
15:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - semifinále 1 muži ne
15:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
15:07 Judo Ženy do 78 kg 1. kolo ženy ne
15:07 Judo Ženy do 78 kg 1. kolo ženy ne
15:10 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
15:10 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
15:10 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina M ženy ne
15:12 Veslování Muži - párová čtyřka finále A (1. až 6. místo) muži ano
15:14 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:14 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:18 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
15:20 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
15:21 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:24 Veslování Ženy - - párová čtyřka finále A (1. až 6. místo) ženy ano
15:28 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:28 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:30 Šerm Ženy, týmy - kord čtvrtfinále 1 ženy ne
15:30 Šerm Ženy, týmy - kord čtvrtfinále 2 ženy ne
15:30 Šerm Ženy, týmy - kord čtvrtfinále 3 ženy ne
15:30 Šerm Ženy, týmy - kord čtvrtfinále 4 ženy ne
15:31 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně osmifinále ženy ne
15:35 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:35 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:44 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka finále A (1. až 6. místo) muži ano
15:45 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
15:45 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
15:45 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
15:49 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
16:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
16:00 Pozemní hokej Irsko - Kanada muži ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
16:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - semifinále 2 muži ne
16:03 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 100 kg 2. kolo muži ne
16:04 Veslování Ženy - dvojskif finále A (1. až 6. místo) ženy ano
16:10 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:10 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:17 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:17 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:18 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
16:20 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina G ženy ne
16:20 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina L muži ne
16:20 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina N ženy ne
16:24 Veslování Muži - dvojskif finále A (1. až 6. místo) muži ano
16:24 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:24 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:30 Házená Polsko - Egypt muži ne
16:31 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Ženy do 78 kg osmifinále ženy ne
16:35 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Rusko - Egypt muži ne
16:38 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:38 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:40 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
16:44 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah finále A (1. až 6. místo) muži ano
16:45 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:45 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:52 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:52 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:55 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
16:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina A ženy ne
16:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
16:59 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Muži do 100 kg osmifinále muži ne
17:00 Sportovní střelba Ženy 50m libovolná malorážka - polohový závod - finále ženy ano
17:00 Šerm Ženy, týmy - kord o umístění ženy ne
17:00 Šerm Ženy, týmy - kord o umístění ženy ne
17:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
17:00 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy ne
17:00 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy ne
17:06 Judo Ženy do 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:06 Judo Ženy do 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:10 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
17:13 Judo Ženy do 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:13 Judo Ženy do 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:20 Judo Muži do 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:20 Judo Muži do 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:27 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Muži do 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:27 Judo Muži do 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:30 Ragby Brazílie - Keňa muži ne
17:30 Veslování Muži - párová čtyřka finále B (7. až 12. místo) muži ne
17:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
17:30 Vodní slalom Muži kanoe (C2) semifinále muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
17:30 Pozemní hokej Argentina - Německo muži ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
17:40 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka finále B (7. až 12. místo) muži ne
17:43 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:50 Veslování Ženy - dvojskif finále B (7. až 12. místo) ženy ne
18:00 Ragby USA - Španělsko muži ne
18:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
18:00 Veslování Muži - dvojskif finále B (7. až 12. místo) muži ne
18:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
18:01 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
18:02 Plavání Muži 50m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
18:04 Plavání Muži 50m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
18:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 03 smíšené ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 05 muži ne
18:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 07 muži ne
18:05 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 03 ženy ne
18:06 Plavání Muži 50m volný způsob - 3. rozplavba muži ne
18:08 Plavání Muži 50m volný způsob - 4. rozplavba muži ne
18:10 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah finále B (7. až 12. místo) muži ne
18:10 Plavání Muži 50m volný způsob - 5. rozplavba muži ne
18:12 Plavání Muži 50m volný způsob - 6. rozplavba muži ne
18:14 Plavání Muži 50m volný způsob - 7. rozplavba muži ne
18:15 Šerm Ženy, týmy - kord semifinále 1 ženy ne
18:15 Šerm Ženy, týmy - kord semifinále 2 ženy ne
18:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 07 ženy ne
18:15 Vodní slalom Ženy kajak (K1) semifinále ženy ne
18:15 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 03 muži ne
18:16 Plavání Muži 50m volný způsob - 8. rozplavba muži ne
18:18 Plavání Muži 50m volný způsob - 9. rozplavba muži ne
18:18 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
18:20 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah semifinále C/D (13. až 24. místo) 1 ženy ne
18:22 Plavání Muži 50m volný způsob - 11. rozplavba muži ne
18:26 Plavání Ženy 800m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
18:30 Pozemní hokej Španělsko - Belgie muži ne
18:30 Ragby Nový Zéland - Francie muži ne
18:30 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy ne
18:30 Tenis Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy ne
18:30 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah semifinále C/D (13. až 24. místo) 2 ženy ne
18:34 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
18:38 Plavání Ženy 800m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
18:40 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah semifinále C/D (13. až 24. místo) 1 muži ne
18:43 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
18:50 Plavání Ženy 800m volný způsob - 3. rozplavba ženy ne
18:50 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah semifinále C/D (13. až 24. místo) 2 muži ne
18:59 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
19:00 Tenis Muži - čtyřhra - semifinále muži ne
19:00 Tenis Muži - čtyřhra - semifinále muži ne
19:00 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka finále C (13. až 18. místo) ženy ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - osmifinále muži ne
19:00 Ragby Argentina - Austrálie muži ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále ženy ne
19:02 Plavání Ženy 800m volný způsob - 4. rozplavba ženy ne
19:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 04 smíšené ne
19:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 08 muži ne
19:15 Basketbal Brazílie - Chorvatsko muži ne
19:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 08 ženy ne
19:15 Vodní slalom Muži kanoe (C2) finále muži ano
19:16 Plavání Muži 100m motýlek - 1. rozplavba muži ne
19:19 Plavání Muži 100m motýlek - 2. rozplavba muži ne
19:22 Plavání Muži 100m motýlek - 3. rozplavba muži ne
19:25 Plavání Muži 100m motýlek - 4. rozplavba muži ne
19:28 Plavání Muži 100m motýlek - 5. rozplavba muži ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 06 muži ne
19:30 Ragby Fidži - Japonsko muži ne
19:30 Šerm Ženy, týmy - kord o 5.-6. místo ženy ne
19:30 Šerm Ženy, týmy - kord o 7.-8. místo ženy ne
19:31 Plavání Muži 100m motýlek - 6. rozplavba muži ne
19:35 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 04 ženy ne
19:36 Plavání Ženy 200m znak - 1. rozplavba ženy ne
19:40 Házená Dánsko - Chorvatsko muži ne
19:41 Plavání Ženy 200m znak - 2. rozplavba ženy ne
19:45 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 04 muži ne
19:46 Plavání Ženy 200m znak - 3. rozplavba ženy ne
19:51 Plavání Ženy 200m znak - 4. rozplavba ženy ne
20:00 Vodní slalom Ženy kajak (K1) finále ženy ano
20:00 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně čtvrtfinále ženy ne
20:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:00 Ragby Velká Británie - Jihoafrická rep. muži ne
20:00 Volejbal Polsko - Argentina muži ne
20:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 05 smíšené ne
20:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 09 muži ne
20:13 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně čtvrtfinále ženy ne
20:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 09 ženy ne
20:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně čtvrtfinále ženy ne
20:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
20:30 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
20:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:30 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
20:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
20:30 Basketbal Francie - Brazílie ženy ne
20:30 Judo Ženy do 78 kg opravy ženy ne
20:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
20:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
20:37 Judo Ženy do 78 kg opravy ženy ne
20:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně čtvrtfinále ženy ne
20:44 Judo Muži do 100 kg opravy muži ne
20:51 Judo Muži do 100 kg opravy muži ne
20:55 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně semifinále ženy ne
20:55 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
20:55 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
20:55 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
20:58 Judo Ženy do 78 kg semifinále A ženy ne
21:00 Sportovní gymnastika Ženy - víceboj finále ženy ano
21:00 Tenis Smíšená čtyřhra - 1. kolo smíšené ne
21:05 Judo Ženy do 78 kg semifinále B ženy ne
21:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 06 smíšené ne
21:11 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně semifinále ženy ne
21:12 Judo Muži do 100 kg semifinále A muži ne
21:19 Judo Muži do 100 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 78 kg o bronz A ženy ano
21:27 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně o bronz ženy ano
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
21:33 Judo Ženy do 78 kg o bronz B ženy ano
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
21:40 Judo Ženy do 78 kg o zlato ženy ano
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
21:40 Házená Brazílie - Německo muži ne
21:43 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně finále ženy ano
21:47 Judo Muži do 100 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 100 kg o bronz B muži ano
22:00 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
22:00 Šerm Ženy, týmy - kord o bronz ženy ano
22:01 Judo Muži do 100 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal Kanada - Francie muži ne
22:10 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint první kolo - rozjížďka 1 muži ne
22:13 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint první kolo - rozjížďka 2 muži ne
22:16 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint první kolo - rozjížďka 3 muži ne
22:18 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
22:19 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint první kolo - rozjížďka 4 muži ne
22:25 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
22:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
22:30 Ragby Francie - Austrálie muži ne
22:35 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
22:45 Basketbal Japonsko - Austrálie ženy ne
22:52 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Ragby Nový Zéland - Argentina muži ne
23:09 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:21 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint finále o bronz muži ano
23:25 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint finále o zlato muži ano
23:26 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Ragby Japonsko - Jihoafrická rep. muži ano
23:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne
23:30 Šerm Ženy, týmy - kord o zlato ženy ano
23:42 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:59 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Ragby Fidži - Velká Británie muži ano
00:00 Basketbal Nigérie - Španělsko muži ne
00:14 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
00:18 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina N muži ne
00:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina M muži ne
00:30 Pozemní hokej USA - Indie ženy ne
00:34 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Házená Slovinsko - Švédsko muži ne
00:51 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina I muži ne
00:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
00:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
01:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
01:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - o bronz muži ano
01:30 Volejbal Itálie - Mexiko muži ne
01:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina H ženy ne
01:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
01:30 Pozemní hokej Japonsko - Velká Británie ženy ne
02:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
02:05 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina H muži ne
02:05 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina D ženy ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - o zlato muži ano
02:50 Házená Francie - Argentina muži ne
03:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne
03:03 Plavání Muži 50m volný způsob - 1. semifinále muži ne
03:10 Plavání Muži 50m volný způsob - 2. semifinále muži ne
03:17 Plavání Ženy 200m prsa - finále ženy ano
03:26 Plavání Muži 200m znak - finále muži ano
03:30 Basketbal Litva - Argentina muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - USA muži ne
03:35 Plavání Ženy 200m znak - 1. semifinále ženy ne
03:44 Plavání Ženy 200m znak - 2. semifinále ženy ne
04:00 Plážový volejbal Muži - Lucky Loser muži ne
04:00 Plážový volejbal Muži - Lucky Loser muži ne
04:01 Plavání Muži 200m - polohový závod - finále muži ano
04:18 Plavání Ženy 100m volný způsob - finále ženy ano
04:34 Plavání Muži 100m motýlek - 1. semifinále muži ne
04:42 Plavání Muži 100m motýlek - 2. semifinále muži ne
04:59 Plážový volejbal Ženy - Lucky Loser ženy ne
04:59 Plážový volejbal Ženy - Lucky Loser ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.