Zpět

Najdi v programu

10. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
13:30 Silniční cyklistika Časovka žen ženy ano
13:30 Šerm Ženy - fleret 1. kolo ženy ne
13:30 Šerm Ženy - fleret 1. kolo ženy ne
13:30 Šerm Ženy - fleret 1. kolo ženy ne
14:00 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
14:00 Sportovní střelba Muži - 50m libovolná pistole - kvalifikace muži ne
14:00 Sportovní střelba Dvojitý trap mužů - kvalifikace muži ne
14:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:10 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:10 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:10 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:10 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
14:30 Házená Brazílie - Španělsko ženy ne
14:30 Volejbal Čína - Portoriko ženy ne
14:35 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:35 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:35 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
14:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
14:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
15:00 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:00 Judo Muži do 90 kg 1. kolo muži ne
15:00 Judo Muži do 90 kg 1. kolo muži ne
15:00 Pozemní hokej Španělsko - Nový Zéland ženy ne
15:00 Jezdectví Drezúra jednotlivci den 1 smíšené ne
15:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
15:00 Silniční cyklistika Časovka mužů muži ano
15:00 Vzpírání Muži do 77kg skupina B muži ne
15:00 Jezdectví Týmy - drezúra den 1 smíšené ne
15:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - semifinále 2 ženy ne
15:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
15:07 Judo Muži do 90 kg 1. kolo muži ne
15:07 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:20 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
15:21 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:21 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:25 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:25 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:25 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:25 Šerm Ženy - fleret 2. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:35 Judo Ženy do 70 kg 1. kolo ženy ne
15:35 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
15:49 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
15:57 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
16:00 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) čtvrtfinále 1 muži ne
16:00 Ragby Francie - Španělsko muži ne
16:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
16:00 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:00 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:00 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:00 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:00 Pozemní hokej Indie - Austrálie ženy ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - semifinále 1 ženy ne
16:03 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:16 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) čtvrtfinále 2 muži ne
16:17 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
16:24 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:24 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:25 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:25 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:25 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:25 Šerm Ženy - fleret osmifinále ženy ne
16:30 Házená Rumunsko - Černá Hora ženy ne
16:30 Ragby Jihoafrická rep. - Austrálie muži ne
16:31 Judo Muži do 90 kg 2. kolo muži ne
16:31 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:33 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Itálie - Nizozemsko ženy ne
16:36 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
16:38 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:40 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
16:45 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:49 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
16:51 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
16:52 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:52 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:59 Judo Ženy do 70 kg osmifinále ženy ne
16:59 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
17:00 Šerm Ženy - fleret čtvrtfinále 1 ženy ne
17:00 Šerm Ženy - fleret čtvrtfinále 2 ženy ne
17:00 Šerm Ženy - fleret čtvrtfinále 3 ženy ne
17:00 Šerm Ženy - fleret čtvrtfinále 4 ženy ne
17:00 Sportovní střelba Muži - 50m libovolná pistole - finále muži ano
17:00 Ragby Keňa - Japonsko muži ne
17:02 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:06 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:06 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:08 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
17:13 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:13 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:15 Basketbal Čína - Španělsko ženy ne
17:15 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:20 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:20 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:27 Judo Ženy do 70 kg čtvrtfinále ženy ne
17:27 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Muži do 90 kg osmifinále muži ne
17:28 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
17:30 Pozemní hokej Německo - Jižní Korea ženy ne
17:30 Vzpírání Ženy do 69kg skupina B ženy ne
17:30 Ragby Nový Zéland - Velká Británie muži ne
17:34 Judo Ženy do 70 kg čtvrtfinále ženy ne
17:34 Judo Ženy do 70 kg čtvrtfinále ženy ne
17:41 Judo Ženy do 70 kg čtvrtfinále ženy ne
17:41 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
17:41 Judo Muži do 90 kg čtvrtfinále muži ne
17:43 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
17:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
17:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
17:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
17:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
17:48 Judo Muži do 90 kg čtvrtfinále muži ne
17:48 Judo Muži do 90 kg čtvrtfinále muži ne
17:55 Judo Muži do 90 kg čtvrtfinále muži ne
17:56 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
18:00 Fotbal Alžírsko - Portugalsko muži ne
18:00 Fotbal Argentina - Honduras muži ne
18:00 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
18:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
18:00 Ragby Argentina - Brazílie muži ne
18:01 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
18:02 Plavání Ženy 100m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
18:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 01 smíšené ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 05 muži ne
18:05 Plavání Ženy 100m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 03 muži ne
18:05 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:05 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:05 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:05 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 01 muži ne
18:08 Plavání Ženy 100m volný způsob - 3. rozplavba ženy ne
18:11 Plavání Ženy 100m volný způsob - 4. rozplavba ženy ne
18:14 Plavání Ženy 100m volný způsob - 5. rozplavba ženy ne
18:15 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 05 ženy ne
18:15 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 01 ženy ne
18:17 Plavání Ženy 100m volný způsob - 6. rozplavba ženy ne
18:18 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
18:25 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:25 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:25 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:25 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:25 Plavání Muži 200m znak - 1. rozplavba muži ne
18:30 Vodní slalom Muži kajak (K1) semifinále muži ne
18:30 Ragby Fidži - USA muži ne
18:30 Pozemní hokej Velká Británie - Argentina ženy ne
18:30 Plavání Muži 200m znak - 2. rozplavba muži ne
18:35 Box Muži - těžká váha (91kg) čtvrtfinále 1 muži ne
18:35 Plavání Muži 200m znak - 3. rozplavba muži ne
18:40 Plavání Muži 200m znak - 4. rozplavba muži ne
18:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:45 Šerm Muži - šavle 2. kolo muži ne
18:47 Plavání Ženy 200m prsa - 1. rozplavba ženy ne
18:52 Plavání Ženy 200m prsa - 2. rozplavba ženy ne
18:52 Box Muži - těžká váha (91kg) čtvrtfinále 2 muži ne
18:57 Plavání Ženy 200m prsa - 3. rozplavba ženy ne
19:02 Plavání Ženy 200m prsa - 4. rozplavba ženy ne
19:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 02 smíšené ne
19:09 Plavání Muži 200m - polohový závod - 1. rozplavba muži ne
19:14 Plavání Muži 200m - polohový závod - 2. rozplavba muži ne
19:15 Basketbal Srbsko - Francie muži ne
19:19 Plavání Muži 200m - polohový závod - 3. rozplavba muži ne
19:24 Plavání Muži 200m - polohový závod - 4. rozplavba muži ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 06 muži ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 04 muži ne
19:30 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 02 muži ne
19:31 Plavání Štafeta žen 4 x 200m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
19:35 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:35 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:35 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:35 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:40 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 06 ženy ne
19:40 Házená Rusko - Švédsko ženy ne
19:40 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 02 ženy ne
19:43 Plavání Štafeta žen 4 x 200m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
19:55 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:55 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:55 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
19:55 Šerm Muži - šavle osmifinále muži ne
20:00 Sportovní střelba Dvojitý trap mužů - semifinále muži ne
20:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
20:00 Volejbal USA - Srbsko ženy ne
20:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
20:15 Vodní slalom Muži kajak (K1) finále muži ano
20:15 Sportovní střelba Dvojitý trap mužů - o bronz muži ano
20:25 Sportovní střelba Dvojitý trap mužů - o zlato muži ano
20:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:30 Basketbal USA - Srbsko ženy ne
20:30 Judo Ženy do 70 kg opravy ženy ne
20:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne
20:30 Vzpírání Ženy do 69kg skupina A ženy ano
20:37 Judo Ženy do 70 kg opravy ženy ne
20:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:40 Šerm Muži - šavle čtvrtfinále 1 muži ne
20:40 Šerm Muži - šavle čtvrtfinále 2 muži ne
20:40 Šerm Muži - šavle čtvrtfinále 3 muži ne
20:40 Šerm Muži - šavle čtvrtfinále 4 muži ne
20:44 Judo Muži do 90 kg opravy muži ne
20:51 Judo Muži do 90 kg opravy muži ne
20:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
20:58 Judo Ženy do 70 kg semifinále A ženy ne
21:00 Sportovní gymnastika Muži - víceboj finále muži ano
21:00 Fotbal Německo - Fidži muži ne
21:00 Fotbal Jižní Korea - Mexiko muži ne
21:00 Ragby USA - Brazílie muži ne
21:00 Skoky do vody Muži - synchronizované skoky 3 m prkno finále muži ano
21:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
21:05 Judo Ženy do 70 kg semifinále B ženy ne
21:12 Judo Muži do 90 kg semifinále A muži ne
21:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
21:19 Judo Muži do 90 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 70 kg o bronz A ženy ano
21:30 Ragby Španělsko - Keňa muži ne
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
21:33 Judo Ženy do 70 kg o bronz B ženy ano
21:40 Judo Ženy do 70 kg o zlato ženy ano
21:40 Házená Norsko - Angola ženy ne
21:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
21:47 Judo Muži do 90 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 90 kg o bronz B muži ano
21:57 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
22:00 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) čtvrtfinále 3 muži ne
22:00 Ragby Fidži - Nový Zéland muži ne
22:00 Pozemní hokej USA - Japonsko ženy ne
22:01 Judo Muži do 90 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal Rusko - Kamerun ženy ne
22:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
22:17 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) čtvrtfinále 4 muži ne
22:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
22:30 Šerm Ženy - fleret semifinále 1 ženy ne
22:30 Ragby Japonsko - Francie muži ne
22:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
22:34 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
22:36 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
22:45 Basketbal Senegal - Kanada ženy ne
22:49 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
22:50 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Šerm Ženy - fleret semifinále 2 ženy ne
23:00 Pozemní hokej Čína - Nizozemsko ženy ne
23:00 Ragby Velká Británie - Argentina muži ne
23:02 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
23:08 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
23:15 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
23:25 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:28 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
23:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
23:30 Ragby Jihoafrická rep. - Austrálie muži ne
23:30 Šerm Muži - šavle semifinále 1 muži ne
23:41 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
23:43 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:50 Šerm Muži - šavle semifinále 2 muži ne
00:00 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Basketbal Austrálie - USA muži ne
00:00 Vzpírání Muži do 77kg skupina A muži ano
00:00 Fotbal Kolumbie - Nigérie muži ne
00:00 Fotbal Japonsko - Švédsko muži ne
00:17 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:20 Šerm Ženy - fleret o bronz ženy ano
00:30 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
00:34 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Šerm Muži - šavle o bronz muži ano
00:50 Házená Nizozemsko - Jižní Korea ženy ne
00:51 Box Muži - těžká váha (91kg) čtvrtfinále 3 muži ne
01:08 Box Muži - těžká váha (91kg) čtvrtfinále 4 muži ne
01:15 Šerm Ženy - fleret o zlato ženy ano
01:30 Pozemní hokej Velká Británie - Austrálie muži ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - o bronz ženy ano
01:30 Volejbal Jižní Korea - Argentina ženy ne
01:45 Šerm Muži - šavle o zlato muži ano
01:50 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
02:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
02:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - o zlato ženy ano
02:50 Házená Francie - Argentina ženy ne
03:00 Fotbal Dánsko - Brazílie muži ne
03:00 Fotbal Jihoafrická rep. - Irák muži ne
03:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
03:03 Plavání Muži 200m prsa - finále muži ano
03:12 Plavání Ženy 100m volný způsob - 1. semifinále ženy ne
03:20 Plavání Ženy 100m volný způsob - 2. semifinále ženy ne
03:28 Plavání Muži 200m znak - 1. semifinále muži ne
03:30 Basketbal Venezuela - Čína muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Japonsko ženy ne
03:37 Plavání Muži 200m znak - 2. semifinále muži ne
03:54 Plavání Ženy 200m motýlek - finále ženy ano
04:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
04:03 Plavání Muži 100m volný způsob - finále muži ano
04:11 Plavání Ženy 200m prsa - 1. semifinále ženy ne
04:20 Plavání Ženy 200m prsa - 2. semifinále ženy ne
04:29 Plavání Muži 200m - polohový závod - 1. semifinále muži ne
04:38 Plavání Muži 200m - polohový závod - 2. semifinále muži ne
04:55 Plavání Štafeta žen 4 x 200m volný způsob - finále ženy ano
04:59 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.