Zpět

Najdi v programu

9. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
13:30 Veslování Muži - skif čtvrtfinále 1 muži ne
13:40 Veslování Muži - skif čtvrtfinále 2 muži ne
13:50 Veslování Muži - skif čtvrtfinále 3 muži ne
14:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
14:00 Šerm Muži - kord 1. kolo muži ne
14:00 Šerm Muži - kord 1. kolo muži ne
14:00 Šerm Muži - kord 1. kolo muži ne
14:00 Veslování Muži - skif čtvrtfinále 4 muži ne
14:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:00 Sportovní střelba Ženy 25m sportovní pistole - kvalifikace (přesnost) ženy ne
14:10 Veslování Ženy - skif čtvrtfinále 1 ženy ne
14:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:20 Veslování Ženy - skif čtvrtfinále 2 ženy ne
14:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
14:30 Házená Katar - Francie muži ne
14:30 Šerm Muži - kord 1. kolo muži ne
14:30 Šerm Muži - kord 1. kolo muži ne
14:30 Veslování Ženy - skif čtvrtfinále 3 ženy ne
14:30 Volejbal Rusko - Argentina muži ne
14:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
14:40 Veslování Ženy - skif čtvrtfinále 4 ženy ne
14:50 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
14:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
15:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
15:00 Pozemní hokej Nový Zéland - Španělsko muži ne
15:00 Judo Muži do 81 kg 1. kolo muži ne
15:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále 3 ženy ne
15:00 Jezdectví Týmy všestrannost parkur finále smíšené ano
15:00 Jezdectví Jednotlivci všestrannost parkur kvalifikace smíšené ne
15:00 Vzpírání Muži do 69kg skupina B muži ne
15:00 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
15:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
15:07 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:07 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:10 Veslování Ženy - dvojskif semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 ženy ne
15:14 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:20 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
15:20 Veslování Ženy - dvojskif semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 ženy ne
15:21 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:21 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:30 Veslování Muži - dvojskif semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
15:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:35 Judo Ženy do 63 kg 1. kolo ženy ne
15:35 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
15:40 Veslování Muži - dvojskif semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
15:42 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
15:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
15:45 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
15:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
15:50 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
15:56 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:00 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Ragby Austrálie - Francie muži ne
16:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále 4 ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
16:00 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:00 Pozemní hokej Argentina - Indie muži ne
16:03 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
16:10 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka oprava 1 ženy ne
16:10 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:15 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:18 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:20 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah oprava 1 ženy ne
16:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
16:24 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:24 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:30 Ragby Jihoafrická rep. - Španělsko muži ne
16:30 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah oprava 2 ženy ne
16:30 Házená Německo - Polsko muži ne
16:31 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Muži do 81 kg 2. kolo muži ne
16:34 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Francie - Mexiko muži ne
16:36 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
16:38 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:40 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
16:40 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah oprava 1 muži ne
16:45 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:45 Šerm Muži - kord 2. kolo muži ne
16:50 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah oprava 2 muži ne
16:51 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:52 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:52 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
16:59 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Ženy do 63 kg osmifinále ženy ne
17:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
17:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále 2 ženy ne
17:00 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka oprava 1 muži ne
17:00 Ragby Velká Británie - Keňa muži ne
17:00 Sportovní střelba Ženy 25m sportovní pistole - kvalifikace (rychlopalba) ženy ne
17:02 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:04 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
17:06 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:06 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:10 Veslování Muži - skif semifinále E/F (25. až 33. místo) 1 muži ne
17:13 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:13 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:15 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
17:15 Basketbal Austrálie - Francie ženy ne
17:15 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:20 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:20 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:20 Veslování Muži - skif semifinále E/F (25. až 33. místo) 2 muži ne
17:21 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Ženy do 63 kg čtvrtfinále ženy ne
17:27 Judo Muži do 81 kg osmifinále muži ne
17:28 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
17:30 Veslování Ženy - skif semifinále E/F (25. až 33. místo) 1 ženy ne
17:30 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
17:30 Pozemní hokej Německo - Irsko muži ne
17:30 Ragby Nový Zéland - Japonsko muži ne
17:30 Vzpírání Ženy do 63kg skupina B ženy ne
17:34 Judo Ženy do 63 kg čtvrtfinále ženy ne
17:34 Judo Ženy do 63 kg čtvrtfinále ženy ne
17:40 Veslování Ženy - skif semifinále E/F (25. až 33. místo) 2 ženy ne
17:41 Judo Ženy do 63 kg čtvrtfinále ženy ne
17:41 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
17:41 Judo Muži do 81 kg čtvrtfinále muži ne
17:48 Judo Muži do 81 kg čtvrtfinále muži ne
17:48 Judo Muži do 81 kg čtvrtfinále muži ne
17:54 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
17:55 Judo Muži do 81 kg čtvrtfinále muži ne
18:00 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - kord osmifinále muži ne
18:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
18:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
18:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
18:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - čtvrtfinále 1 ženy ne
18:00 Ragby USA - Argentina muži ne
18:02 Plavání Muži 100m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
18:05 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 03 ženy ne
18:05 Plavání Muži 100m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 01 muži ne
18:08 Plavání Muži 100m volný způsob - 3. rozplavba muži ne
18:11 Plavání Muži 100m volný způsob - 4. rozplavba muži ne
18:12 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
18:14 Plavání Muži 100m volný způsob - 5. rozplavba muži ne
18:15 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 03 muži ne
18:17 Plavání Muži 100m volný způsob - 6. rozplavba muži ne
18:20 Plavání Muži 100m volný způsob - 7. rozplavba muži ne
18:20 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 04 ženy ne
18:23 Plavání Muži 100m volný způsob - 8. rozplavba muži ne
18:28 Plavání Ženy 200m motýlek - 1. rozplavba ženy ne
18:30 Jachting Muži - třída RS:X - závod 04 muži ne
18:30 Ragby Fidži - Brazílie muži ne
18:30 Vodní slalom Muži kanoe (C1) semifinále muži ne
18:30 Pozemní hokej Nizozemsko - Kanada muži ne
18:33 Plavání Ženy 200m motýlek - 2. rozplavba ženy ne
18:38 Plavání Ženy 200m motýlek - 3. rozplavba ženy ne
18:43 Plavání Ženy 200m motýlek - 4. rozplavba ženy ne
18:45 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
18:45 Šerm Muži - kord čtvrtfinále 1 muži ne
18:45 Šerm Muži - kord čtvrtfinále 2 muži ne
18:45 Šerm Muži - kord čtvrtfinále 3 muži ne
18:45 Šerm Muži - kord čtvrtfinále 4 muži ne
18:50 Plavání Muži 200m prsa - 1. rozplavba muži ne
18:55 Plavání Muži 200m prsa - 2. rozplavba muži ne
19:00 Jezdectví Jednotlivci všestrannost parkur finále smíšené ano
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:00 Plavání Muži 200m prsa - 3. rozplavba muži ne
19:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
19:05 Plavání Muži 200m prsa - 4. rozplavba muži ne
19:10 Plavání Muži 200m prsa - 5. rozplavba muži ne
19:15 Basketbal Španělsko - Brazílie muži ne
19:17 Plavání Štafeta mužů 4 x 200m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
19:20 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 05 ženy ne
19:29 Plavání Štafeta mužů 4 x 200m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
19:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
19:30 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 04 ženy ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 02 muži ne
19:30 Jachting Muži - třída RS:X - závod 05 muži ne
19:40 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 04 muži ne
19:40 Házená Tunisko - Dánsko muži ne
20:00 Volejbal Itálie - USA muži ne
20:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
20:15 Tenis Ženy - dvouhra - osmifinále ženy ne
20:16 Vodní slalom Muži kanoe (C1) finále muži ano
20:20 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 06 ženy ne
20:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
20:30 Judo Ženy do 63 kg opravy ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
20:30 Jachting Muži - třída RS:X - závod 06 muži ne
20:30 Basketbal Brazílie - Bělorusko ženy ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži ne
20:30 Sportovní střelba Ženy 25m sportovní pistole - semifinále ženy ne
20:30 Vzpírání Ženy do 63kg skupina A ženy ano
20:37 Judo Ženy do 63 kg opravy ženy ne
20:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:44 Judo Muži do 81 kg opravy muži ne
20:45 Sportovní střelba Ženy 25m sportovní pistole - o bronz ženy ano
20:51 Judo Muži do 81 kg opravy muži ne
20:55 Sportovní střelba Ženy 25m sportovní pistole - o zlato ženy ano
20:58 Judo Ženy do 63 kg semifinále A ženy ne
21:00 Šerm Muži - kord semifinále 1 muži ne
21:00 Fotbal Austrálie - Zimbabwe ženy ne
21:00 Fotbal Německo - Kanada ženy ne
21:00 Ragby Austrálie - Španělsko muži ne
21:00 Sportovní gymnastika Ženy - týmy finálel ženy ano
21:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále 3 muži ne
21:00 Skoky do vody Ženy - synchronizované skoky 10 m věž finále ženy ano
21:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
21:05 Judo Ženy do 63 kg semifinále B ženy ne
21:12 Judo Muži do 81 kg semifinále A muži ne
21:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
21:19 Judo Muži do 81 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 63 kg o bronz A ženy ano
21:30 Šerm Muži - kord semifinále 2 muži ne
21:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
21:30 Ragby Jihoafrická rep. - Francie muži ne
21:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
21:33 Judo Ženy do 63 kg o bronz B ženy ano
21:40 Házená Brazílie - Slovinsko muži ne
21:40 Judo Ženy do 63 kg o zlato ženy ano
21:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
21:45 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
21:47 Judo Muži do 81 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 81 kg o bronz B muži ano
22:00 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále 4 muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži ne
22:00 Ragby Velká Británie - Japonsko muži ne
22:01 Judo Muži do 81 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal Polsko - Írán muži ne
22:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
22:15 Šerm Muži - kord o bronz muži ano
22:17 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
22:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
22:30 Ragby Nový Zéland - Keňa muži ne
22:36 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:45 Šerm Muži - kord o zlato muži ano
22:45 Basketbal Turecko - Japonsko ženy ne
22:51 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Pozemní hokej Brazílie - Velká Británie muži ne
23:00 Ragby USA - Brazílie muži ne
23:08 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
23:26 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
23:30 Ragby Fidži - Argentina muži ne
23:43 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Basketbal Litva - Nigérie muži ne
00:00 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Vzpírání Muži do 69kg skupina A muži ano
00:00 Fotbal Kolumbie - USA ženy ne
00:00 Fotbal Nový Zéland - Francie ženy ne
00:17 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Házená Egypt - Švédsko muži ne
01:30 Pozemní hokej Belgie - Austrálie muži ne
01:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále 2 muži ne
01:30 Volejbal Kuba - Egypt muži ne
02:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále 1 muži ne
02:50 Házená Argentina - Chorvatsko muži ne
03:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
03:00 Fotbal Jihoafrická rep. - Brazílie ženy ne
03:00 Fotbal Čína - Švédsko ženy ne
03:03 Plavání Muži 100m volný způsob - 1. semifinále muži ne
03:11 Plavání Muži 100m volný způsob - 2. semifinále muži ne
03:19 Plavání Ženy 200m volný způsob - finále ženy ano
03:28 Plavání Muži 200m motýlek - finále muži ano
03:30 Basketbal Argentina - Chorvatsko muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Kanada muži ne
03:37 Plavání Ženy 200m motýlek - 1. semifinále ženy ne
03:46 Plavání Ženy 200m motýlek - 2. semifinále ženy ne
04:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
04:03 Plavání Muži 200m prsa - 1. semifinále muži ne
04:12 Plavání Muži 200m prsa - 2. semifinále muži ne
04:29 Plavání Ženy 200m - polohový závod - finále ženy ano
04:38 Plavání Štafeta mužů 4 x 200m volný způsob - finále muži ano
04:59 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.