Zpět

Najdi v programu

8. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
13:30 Veslování Muži - párová čtyřka oprava 1 muži ne
13:40 Veslování Ženy - párová čtyřka oprava 1 ženy ne
13:50 Veslování Ženy - osmiveslice rozjížďka 1 ženy ne
14:00 Šerm Ženy - šavle 1. kolo ženy ne
14:00 Šerm Ženy - šavle 1. kolo ženy ne
14:00 Šerm Ženy - šavle 1. kolo ženy ne
14:00 Šerm Ženy - šavle 1. kolo ženy ne
14:00 Sportovní střelba Muži - 10m vzduchová puška - kvalifikace muži ne
14:00 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
14:00 Veslování Ženy - osmiveslice rozjížďka 2 ženy ne
14:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:10 Veslování Muži - osmiveslice rozjížďka 1 muži ne
14:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
14:20 Veslování Muži - osmiveslice rozjížďka 2 muži ne
14:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
14:30 Házená Jižní Korea - Švédsko ženy ne
14:30 Veslování Muži - skif oprava 1 muži ne
14:30 Sportovní střelba Trap mužů - kvalifikace - 2. den muži ne
14:30 Volejbal Čína - Itálie ženy ne
14:40 Veslování Muži - skif oprava 2 muži ne
14:50 Veslování Muži - skif oprava 3 muži ne
14:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
15:00 Jezdectví Týmy všestrannost cross country smíšené ne
15:00 Vzpírání Muži do 62kg skupina B muži ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci všestrannost cross country smíšené ne
15:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
15:00 Judo Muži do 73 kg 1. kolo muži ne
15:00 Judo Muži do 73 kg 1. kolo muži ne
15:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
15:00 Veslování Ženy - skif oprava 1 ženy ne
15:00 Pozemní hokej Austrálie - USA ženy ne
15:10 Veslování Ženy - skif oprava 2 ženy ne
15:14 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:20 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
15:20 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:20 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:20 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:20 Veslování Ženy - skif oprava 3 ženy ne
15:21 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:21 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Ženy do 57 kg 1. kolo ženy ne
15:30 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka oprava 1 muži ne
15:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
15:35 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:35 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:40 Veslování Ženy - dvojskif oprava 1 ženy ne
15:40 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:40 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:40 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:40 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
15:42 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
15:45 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
15:49 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:50 Veslování Muži - dvojskif oprava 1 muži ne
15:56 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
15:57 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
16:00 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
16:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
16:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
16:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
16:00 Šerm Ženy - šavle 2. kolo ženy ne
16:00 Veslování čtyřka bez kormidelníka lehkých vah oprava 1 muži ne
16:00 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
16:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
16:00 Pozemní hokej Německo - Indie muži ne
16:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
16:03 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:10 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah rozjížďka 1 ženy ne
16:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:17 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:17 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:20 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah rozjížďka 2 ženy ne
16:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
16:24 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:24 Judo Muži do 73 kg 2. kolo muži ne
16:30 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah rozjížďka 3 ženy ne
16:30 Házená Francie - Rusko ženy ne
16:31 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:34 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
16:35 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
16:35 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
16:35 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
16:35 Volejbal Japonsko - Kamerun ženy ne
16:36 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
16:38 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:40 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah rozjížďka 4 ženy ne
16:40 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
16:45 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:49 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
16:50 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah rozjížďka 1 muži ne
16:51 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
16:52 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:52 Judo Ženy do 57 kg osmifinále ženy ne
16:59 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:00 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
17:00 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
17:00 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
17:00 Šerm Ženy - šavle osmifinále ženy ne
17:00 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah rozjížďka 2 muži ne
17:00 Basketbal Španělsko - USA ženy ne
17:00 Sportovní střelba Muži - 10m vzduchová puška - finále muži ano
17:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
17:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
17:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
17:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
17:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
17:02 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:06 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:06 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:08 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:10 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah rozjížďka 3 muži ne
17:13 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:13 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:15 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
17:15 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
17:20 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah rozjížďka 4 muži ne
17:20 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:20 Judo Muži do 73 kg osmifinále muži ne
17:26 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Ženy do 57 kg čtvrtfinále ženy ne
17:27 Judo Ženy do 57 kg čtvrtfinále ženy ne
17:28 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
17:30 Ragby Kolumbie - Keňa ženy ne
17:30 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 1 ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
17:30 Vzpírání Ženy do 58kg skupina B ženy ne
17:30 Vodní slalom Muži kanoe (C2) rozjížďka 1 muži ne
17:30 Pozemní hokej Kanada - Argentina muži ne
17:34 Judo Ženy do 57 kg čtvrtfinále ženy ne
17:34 Judo Ženy do 57 kg čtvrtfinále ženy ne
17:40 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 2 ženy ne
17:40 Šerm Ženy - šavle čtvrtfinále 1 ženy ne
17:40 Šerm Ženy - šavle čtvrtfinále 2 ženy ne
17:40 Šerm Ženy - šavle čtvrtfinále 3 ženy ne
17:40 Šerm Ženy - šavle čtvrtfinále 4 ženy ne
17:41 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
17:41 Judo Muži do 73 kg čtvrtfinále muži ne
17:41 Judo Muži do 73 kg čtvrtfinále muži ne
17:43 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
17:48 Judo Muži do 73 kg čtvrtfinále muži ne
17:48 Judo Muži do 73 kg čtvrtfinále muži ne
17:50 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 3 ženy ne
17:59 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
18:00 Ragby Brazílie - Japonsko ženy ne
18:00 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka rozjížďka 1 muži ne
18:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
18:00 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
18:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
18:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
18:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
18:02 Plavání Ženy 200m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 01 muži ne
18:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 01 muži ne
18:07 Plavání Ženy 200m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
18:10 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka rozjížďka 2 muži ne
18:10 Vodní slalom Ženy kajak (K1) rozjížďka 1 ženy ne
18:12 Plavání Ženy 200m volný způsob - 3. rozplavba ženy ne
18:15 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 01 ženy ne
18:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 01 ženy ne
18:16 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
18:17 Plavání Ženy 200m volný způsob - 4. rozplavba ženy ne
18:20 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka rozjížďka 3 muži ne
18:22 Plavání Ženy 200m volný způsob - 5. rozplavba ženy ne
18:27 Plavání Ženy 200m volný způsob - 6. rozplavba ženy ne
18:30 Pozemní hokej Nový Zéland - Německo ženy ne
18:30 Ragby Španělsko - Francie ženy ne
18:33 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
18:34 Plavání Muži 200m motýlek - 1. rozplavba muži ne
18:39 Plavání Muži 200m motýlek - 2. rozplavba muži ne
18:44 Plavání Muži 200m motýlek - 3. rozplavba muži ne
18:45 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
18:48 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
18:49 Plavání Muži 200m motýlek - 4. rozplavba muži ne
18:56 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 1. rozplavba ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:00 Ragby Fidži - USA ženy ne
19:01 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 2. rozplavba ženy ne
19:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 02 muži ne
19:05 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
19:06 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 3. rozplavba ženy ne
19:11 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 4. rozplavba ženy ne
19:15 Basketbal Kanada - Srbsko ženy ne
19:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 02 ženy ne
19:15 Basketbal Srbsko - Austrálie muži ne
19:16 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 5. rozplavba ženy ne
19:20 Vodní slalom Muži kanoe (C2) rozjížďka 2 muži ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 02 muži ne
19:30 Ragby Austrálie - Kanada ženy ne
19:40 Házená Španělsko - Norsko ženy ne
19:40 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 02 ženy ne
20:00 Ragby Velká Británie - Nový Zéland ženy ne
20:00 Sportovní střelba Trap mužů - semifinále muži ne
20:00 Vodní slalom Ženy kajak (K1) rozjížďka 2 ženy ne
20:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
20:00 Volejbal USA - Nizozemsko ženy ne
20:05 Jachting Muži - třída RS:X - závod 03 muži ne
20:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
20:15 Sportovní střelba Trap mužů - o bronz muži ano
20:15 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
20:15 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 03 ženy ne
20:25 Sportovní střelba Trap mužů - o zlato muži ano
20:26 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
20:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
20:30 Vzpírání Ženy do 58kg skupina A ženy ano
20:30 Judo Ženy do 57 kg opravy ženy ne
20:37 Judo Ženy do 57 kg opravy ženy ne
20:39 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
20:44 Judo Muži do 73 kg opravy muži ne
20:51 Judo Muži do 73 kg opravy muži ne
20:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
20:58 Judo Ženy do 57 kg semifinále A ženy ne
21:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
21:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
21:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
21:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
21:00 Sportovní gymnastika Muži - týmy finále muži ano
21:00 Šerm Ženy - šavle semifinále 1 ženy ne
21:00 Skoky do vody Muži - synchronizované skoky 10 m věž finále muži ano
21:05 Judo Ženy do 57 kg semifinále B ženy ne
21:05 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
21:12 Judo Muži do 73 kg semifinále A muži ne
21:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
21:19 Judo Muži do 73 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 57 kg o bronz A ženy ano
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina F muži ne
21:30 Šerm Ženy - šavle semifinále 2 ženy ne
21:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci 1. kolo muži ne
21:33 Judo Ženy do 57 kg o bronz B ženy ano
21:40 Házená Brazílie - Rumunsko ženy ne
21:40 Judo Ženy do 57 kg o zlato ženy ano
21:44 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
21:45 Tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
21:47 Judo Muži do 73 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 73 kg o bronz B muži ano
21:57 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 1. kolo ženy ne
22:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
22:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
22:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
22:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
22:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Jižní Korea ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 2. kolo muži ne
22:00 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
22:01 Judo Muži do 73 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal Srbsko - Portoriko ženy ne
22:10 Lukostřelba Muži - jednotlivci 2. kolo muži ne
22:15 Šerm Ženy - šavle o bronz ženy ano
22:16 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
22:23 Lukostřelba Ženy - jednotlivkyně 2. kolo ženy ne
22:30 Ragby Španělsko - Fidži ženy ne
22:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
22:30 Basketbal Japonsko - Brazílie ženy ne
22:32 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
22:45 Šerm Ženy - šavle o zlato ženy ano
22:45 Tenis Ženy - čtyřhra - 2. kolo ženy ne
22:49 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Ragby Francie - USA ženy ne
23:00 Pozemní hokej Indie - Velká Británie ženy ne
23:05 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:21 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Ragby Kanada - Velká Británie ženy ano
23:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina B muži ne
23:38 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
23:55 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Ragby Austrálie - Nový Zéland ženy ano
00:00 Vzpírání Muži do 62kg skupina A muži ano
00:00 Basketbal USA - Venezuela muži ne
00:11 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
00:24 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Pozemní hokej Španělsko - Čína ženy ne
00:30 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
00:42 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
00:45 Basketbal Senegal - Čína ženy ne
00:50 Házená Argentina - Nizozemsko ženy ne
00:59 Box Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací muži ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
01:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 4. kolo ženy ne
01:30 Volejbal Rusko - Jižní Korea ženy ne
01:30 Pozemní hokej Argentina - Japonsko ženy ne
01:50 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
02:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina A muži ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
02:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 4. kolo muži ne
02:50 Házená Angola - Černá Hora ženy ne
03:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina B ženy ne
03:03 Plavání Ženy 200m volný způsob - 1. semifinále ženy ne
03:12 Plavání Ženy 200m volný způsob - 2. semifinále ženy ne
03:21 Plavání Muži 200m volný způsob - finále muži ano
03:30 Plavání Ženy 100m znak - finále ženy ano
03:30 Basketbal Francie - Čína muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Argentina ženy ne
03:38 Plavání Muži 100m znak - finále muži ano
03:54 Plavání Ženy 100m prsa - finále ženy ano
04:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina F ženy ne
04:10 Plavání Muži 200m motýlek - 1. semifinále muži ne
04:19 Plavání Muži 200m motýlek - 2. semifinále muži ne
04:36 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 1. semifinále ženy ne
04:45 Plavání Ženy 200m - polohový závod - 2. semifinále ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.