Zpět

Najdi v programu

7. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina C ženy ne
14:00 Sportovní střelba Ženy - 10m vzduchová pistole - kvalifikace ženy ne
14:00 Lukostřelba Ženy - družstva osmifinále ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
14:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
14:00 Šerm Muži - fleret 1. kolo muži ne
14:00 Šerm Muži - fleret 1. kolo muži ne
14:00 Šerm Muži - fleret 1. kolo muži ne
14:00 Sportovní střelba Trap žen - kvalifikace ženy ne
14:25 Lukostřelba Ženy - družstva osmifinále ženy ne
14:30 Házená Chorvatsko - Katar muži ne
14:30 Volejbal Itálie - Francie muži ne
14:30 Sportovní střelba Trap mužů - kvalifikace - 1. den muži ne
14:45 Sportovní gymnastika ženy ne
14:50 Lukostřelba Ženy - družstva osmifinále ženy ne
15:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:00 Pozemní hokej Nový Zéland - Jižní Korea ženy ne
15:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
15:00 Judo Muži do 66 kg 1. kolo muži ne
15:00 Judo Muži do 66 kg 1. kolo muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
15:00 Jezdectví Týmy všestrannost drezúra den 2 smíšené ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci všestrannost drezúra den 2 smíšené ne
15:00 Vzpírání Muži do 56kg skupina B muži ne
15:07 Judo Ženy do 52 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 52 kg 1. kolo ženy ne
15:14 Judo Ženy do 52 kg 1. kolo ženy ne
15:15 Lukostřelba Ženy - družstva osmifinále ženy ne
15:21 Judo Ženy do 52 kg 1. kolo ženy ne
15:21 Judo Ženy do 52 kg 1. kolo ženy ne
15:28 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:28 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
15:35 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
15:56 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:00 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:00 Ragby Španělsko - Keňa ženy ne
16:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina A ženy ne
16:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
16:00 Sportovní střelba Ženy - 10m vzduchová pistole - finále ženy ano
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
16:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
16:00 Pozemní hokej Japonsko - Indie ženy ne
16:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
16:03 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:03 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:10 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:17 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:17 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:17 Judo Muži do 66 kg 2. kolo muži ne
16:24 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:24 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:30 Šerm Muži - fleret 2. kolo muži ne
16:30 Ragby Nový Zéland - Francie ženy ne
16:30 Sportovní gymnastika ženy ne
16:30 Házená Švédsko - Německo muži ne
16:31 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:34 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Brazílie - Mexiko muži ne
16:38 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Ženy do 52 kg osmifinále ženy ne
16:51 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
16:52 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
16:52 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
16:59 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
17:00 Basketbal USA - Senegal ženy ne
17:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
17:00 Ragby Brazílie - Japonsko ženy ne
17:06 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
17:06 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
17:08 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:13 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
17:13 Judo Muži do 66 kg osmifinále muži ne
17:15 Silniční cyklistika Ženy - silniční závod ženy ano
17:15 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:20 Judo Ženy do 52 kg čtvrtfinále ženy ne
17:20 Judo Ženy do 52 kg čtvrtfinále ženy ne
17:25 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:27 Judo Ženy do 52 kg čtvrtfinále ženy ne
17:27 Judo Ženy do 52 kg čtvrtfinále ženy ne
17:30 Pozemní hokej Nizozemsko - Španělsko ženy ne
17:30 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
17:30 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
17:30 Vzpírání Ženy do 53kg skupina B ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
17:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
17:30 Ragby Kanada - Velká Británie ženy ne
17:34 Judo Muži do 66 kg čtvrtfinále muži ne
17:34 Judo Muži do 66 kg čtvrtfinále muži ne
17:41 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
17:41 Judo Muži do 66 kg čtvrtfinále muži ne
17:41 Judo Muži do 66 kg čtvrtfinále muži ne
17:57 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
18:00 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
18:00 Šerm Muži - fleret osmifinále muži ne
18:00 Fotbal Fidži - Mexiko muži ne
18:00 Ragby Fidži - Kolumbie ženy ne
18:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
18:02 Plavání Ženy 100m znak - 1. rozplavba ženy ne
18:05 Plavání Ženy 100m znak - 2. rozplavba ženy ne
18:08 Plavání Ženy 100m znak - 3. rozplavba ženy ne
18:11 Plavání Ženy 100m znak - 4. rozplavba ženy ne
18:14 Plavání Ženy 100m znak - 5. rozplavba ženy ne
18:19 Plavání Muži 200m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
18:24 Plavání Muži 200m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
18:29 Plavání Muži 200m volný způsob - 3. rozplavba muži ne
18:30 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
18:30 Pozemní hokej Čína - Německo ženy ne
18:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
18:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
18:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
18:30 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 2. kolo ženy ne
18:30 Ragby Austrálie - USA ženy ne
18:30 Vodní slalom Muži kanoe (C1) rozjížďka 1 muži ne
18:34 Plavání Muži 200m volný způsob - 4. rozplavba muži ne
18:39 Plavání Muži 200m volný způsob - 5. rozplavba muži ne
18:44 Plavání Muži 200m volný způsob - 6. rozplavba muži ne
18:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
18:45 Šerm Muži - fleret čtvrtfinále 1 muži ne
18:45 Šerm Muži - fleret čtvrtfinále 2 muži ne
18:45 Šerm Muži - fleret čtvrtfinále 3 muži ne
18:45 Šerm Muži - fleret čtvrtfinále 4 muži ne
18:51 Plavání Ženy 100m prsa - 1. rozplavba ženy ne
18:54 Plavání Ženy 100m prsa - 2. rozplavba ženy ne
18:57 Plavání Ženy 100m prsa - 3. rozplavba ženy ne
19:00 Plavání Ženy 100m prsa - 4. rozplavba ženy ne
19:00 Lukostřelba Ženy - družstva čtvrtfinále ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
19:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
19:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
19:03 Plavání Ženy 100m prsa - 5. rozplavba ženy ne
19:06 Plavání Ženy 100m prsa - 6. rozplavba ženy ne
19:11 Plavání Muži 100m znak - 1. rozplavba muži ne
19:14 Plavání Muži 100m znak - 2. rozplavba muži ne
19:15 Basketbal Srbsko - Španělsko ženy ne
19:15 Basketbal Brazílie - Litva muži ne
19:17 Plavání Muži 100m znak - 3. rozplavba muži ne
19:19 Vodní slalom Muži kajak (K1) rozjížďka 1 muži ne
19:20 Plavání Muži 100m znak - 4. rozplavba muži ne
19:23 Plavání Muži 100m znak - 5. rozplavba muži ne
19:25 Lukostřelba Ženy - družstva čtvrtfinále ženy ne
19:28 Plavání Ženy 400m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
19:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
19:30 Sportovní gymnastika ženy ne
19:34 Plavání Ženy 400m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
19:40 Házená Dánsko - Argentina muži ne
19:40 Plavání Ženy 400m volný způsob - 3. rozplavba ženy ne
19:46 Plavání Ženy 400m volný způsob - 4. rozplavba ženy ne
19:50 Lukostřelba Ženy - družstva čtvrtfinále ženy ne
19:54 Plavání Štafeta mužů 4 x 100m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
20:00 Fotbal Honduras - Portugalsko muži ne
20:00 Sportovní střelba Trap žen - semifinále ženy ne
20:00 Volejbal Polsko - Egypt muži ne
20:02 Plavání Štafeta mužů 4 x 100m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
20:11 Vodní slalom Muži kanoe (C1) rozjížďka 2 muži ne
20:15 Lukostřelba Ženy - družstva čtvrtfinále ženy ne
20:15 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Sportovní střelba Trap žen - o bronz ženy ano
20:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
20:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
20:30 Stolní tenis Muži - dvouhra - 2. kolo muži ne
20:30 Vzpírání Ženy do 53kg skupina A ženy ano
20:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne
20:30 Tenis Ženy - dvouhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
20:30 Judo Ženy do 52 kg opravy ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
20:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
20:37 Judo Ženy do 52 kg opravy ženy ne
20:43 Lukostřelba Ženy - družstva semifinále ženy ne
20:44 Judo Muži do 66 kg opravy muži ne
20:45 Sportovní střelba Trap žen - o zlato ženy ano
20:51 Judo Muži do 66 kg opravy muži ne
20:58 Judo Ženy do 52 kg semifinále A ženy ne
21:00 Šerm Muži - fleret semifinále 1 muži ne
21:00 Fotbal Německo - Jižní Korea muži ne
21:00 Ragby Brazílie - Kolumbie ženy ne
21:00 Skoky do vody Ženy - synchronizované skoky 3 m prkno finále ženy ano
21:00 Vodní slalom Muži kajak (K1) rozjížďka 2 muži ne
21:05 Judo Ženy do 52 kg semifinále B ženy ne
21:11 Lukostřelba Ženy - družstva semifinále ženy ne
21:12 Judo Muži do 66 kg semifinále A muži ne
21:19 Judo Muži do 66 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy do 52 kg o bronz A ženy ano
21:30 Šerm Muži - fleret semifinále 2 muži ne
21:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina C muži ne
21:30 Ragby Keňa - Japonsko ženy ne
21:33 Judo Ženy do 52 kg o bronz B ženy ano
21:39 Lukostřelba Ženy - družstva o bronz ženy ano
21:40 Judo Ženy do 52 kg o zlato ženy ano
21:40 Házená Polsko - Brazílie muži ne
21:45 Tenis Muži - dvouhra - 1. kolo muži ne
21:47 Judo Muži do 66 kg o bronz A muži ano
21:54 Judo Muži do 66 kg o bronz B muži ano
22:00 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:00 Pozemní hokej Velká Británie - Nový Zéland muži ne
22:00 Ragby Austrálie - Španělsko ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Ženy - čtyřhra - 1. kolo ženy ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
22:00 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
22:01 Judo Muži do 66 kg o zlato muži ano
22:05 Volejbal USA - Kanada muži ne
22:07 Lukostřelba Ženy - družstva finále ženy ano
22:15 Šerm Muži - fleret o bronz muži ano
22:17 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:30 Plážový volejbal Muži - základní skupina D muži ne
22:30 Ragby Kanada - Francie ženy ne
22:30 Sportovní gymnastika ženy ne
22:30 Basketbal Austrálie - Turecko ženy ne
22:33 Box Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací muži ne
22:45 Šerm Muži - fleret o zlato muži ano
22:50 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Fotbal Argentina - Alžírsko muži ne
23:00 Ragby Velká Británie - Fidži ženy ne
23:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
23:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
23:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
23:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
23:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Irsko muži ne
23:07 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
23:30 Ragby Nový Zéland - USA ženy ne
23:30 Tenis Muži - čtyřhra - 1. kolo muži ne
23:40 Box Muži - velterová váha (69kg) Vyřazovací muži ne
23:56 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Basketbal Chorvatsko - Španělsko muži ne
00:00 Fotbal Dánsko - Jihoafrická rep. muži ne
00:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
00:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
00:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
00:00 Stolní tenis Ženy - dvouhra - 3. kolo ženy ne
00:00 Fotbal Švédsko - Nigérie muži ne
00:00 Vzpírání Muži do 56kg skupina A muži ano
00:13 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:29 Box Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Pozemní hokej Brazílie - Belgie muži ne
00:45 Basketbal Francie - Bělorusko ženy ne
00:50 Házená Francie - Tunisko muži ne
01:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
01:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
01:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
01:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
01:30 Pozemní hokej Austrálie - Španělsko muži ne
01:30 Sportovní gymnastika ženy ne
01:30 Volejbal Rusko - Kuba muži ne
02:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina E ženy ne
02:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
02:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
02:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
02:00 Stolní tenis Muži - dvouhra - 3. kolo muži ne
02:50 Házená Slovinsko - Egypt muži ne
03:00 Plážový volejbal Ženy - základní skupina D ženy ne
03:00 Fotbal Brazílie - Irák muži ne
03:00 Fotbal Japonsko - Kolumbie muži ne
03:03 Plavání Ženy 100m motýlek - finále ženy ano
03:11 Plavání Muži 200m volný způsob - 1. semifinále muži ne
03:20 Plavání Muži 200m volný způsob - 2. semifinále muži ne
03:29 Plavání Ženy 100m prsa - 1. semifinále ženy ne
03:30 Basketbal Nigérie - Argentina muži ne
03:35 Volejbal Argentina - Írán muži ne
03:37 Plavání Ženy 100m prsa - 2. semifinále ženy ne
03:53 Plavání Muži 100m prsa - finále muži ano
04:00 Plážový volejbal Muži - základní skupina E muži ne
04:01 Plavání Ženy 400m volný způsob - finále ženy ano
04:12 Plavání Muži 100m znak - 1. semifinále muži ne
04:20 Plavání Muži 100m znak - 2. semifinále muži ne
04:36 Plavání Ženy 100m znak - 1. semifinále ženy ne
04:44 Plavání Ženy 100m znak - 2. semifinále ženy ne
04:52 Plavání Štafeta mužů 4 x 100m volný způsob - finále muži ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.