- 3.8.
- 4.8.
- 5.8.
- 6.8.
- 7.8.
- 8.8.
- 9.8.
- 10.8.
- 11.8.
- 12.8.
- 13.8.
- 14.8.
- 15.8.
- 16.8.
- 17.8.
- 18.8.
- 19.8.
- 20.8.
- 21.8.
Najdi v programu
6. 8. 2016
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 1 | muži | ne | ||
13:30 | Sportovní střelba | Ženy - 10m vzduchová puška - kvalifikace | ženy | ne | ||
13:40 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 2 | muži | ne | ||
13:50 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 3 | muži | ne | ||
14:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:00 | Lukostřelba | Muži - družstva osmifinále | muži | ne | ||
14:00 | Šerm | Ženy - kord 1. kolo | ženy | ne | ||
14:00 | Šerm | Ženy - kord 1. kolo | ženy | ne | ||
14:00 | Šerm | Ženy - kord 1. kolo | ženy | ne | ||
14:00 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 4 | muži | ne | ||
14:00 | Vodní pólo | Muži - základní skupina A | muži | ne | ||
14:10 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 5 | muži | ne | ||
14:20 | Veslování | Muži - skif rozjížďka 6 | muži | ne | ||
14:25 | Lukostřelba | Muži - družstva osmifinále | muži | ne | ||
14:30 | Házená | Norsko | - | Brazílie | ženy | ne |
14:30 | Silniční cyklistika | Muži - silniční závod | muži | ano | ||
14:30 | Volejbal | Japonsko | - | Jižní Korea | ženy | ne |
14:30 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
14:30 | Šerm | Ženy - kord 1. kolo | ženy | ne | ||
14:40 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
14:45 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:45 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - předkolo | ženy | ne | ||
14:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
14:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
14:50 | Lukostřelba | Muži - družstva osmifinále | muži | ne | ||
14:50 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 3 | ženy | ne | ||
15:00 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina A | muži | ne | ||
15:00 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 4 | ženy | ne | ||
15:00 | Judo | Muži do 60 kg 1. kolo | muži | ne | ||
15:00 | Judo | Muži do 60 kg 1. kolo | muži | ne | ||
15:00 | Jezdectví | Týmy všestrannost drezúra den 1 | smíšené | ne | ||
15:00 | Pozemní hokej | Argentina | - | Nizozemsko | muži | ne |
15:00 | Jezdectví | Jednotlivci všestrannost drezúra den 1 | smíšené | ne | ||
15:07 | Judo | Muži do 60 kg 1. kolo | muži | ne | ||
15:10 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 5 | ženy | ne | ||
15:14 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:14 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:15 | Lukostřelba | Muži - družstva osmifinále | muži | ne | ||
15:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:20 | Vodní pólo | Muži - základní skupina B | muži | ne | ||
15:20 | Veslování | Ženy - skif rozjížďka 6 | ženy | ne | ||
15:21 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:21 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:28 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:28 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:30 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
15:30 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
15:30 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
15:30 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - předkolo | muži | ne | ||
15:30 | Sportovní gymnastika | muži | ne | |||
15:30 | Sportovní střelba | Ženy - 10m vzduchová puška - finále | ženy | ano | ||
15:35 | Judo | Ženy do 48 kg 1. kolo | ženy | ne | ||
15:42 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:42 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:45 | Veslování | Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 1 | muži | ne | ||
15:45 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
15:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
15:49 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:49 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:55 | Veslování | Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 2 | muži | ne | ||
15:56 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
15:56 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:00 | Ragby | Francie | - | Španělsko | ženy | ne |
16:00 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina A | muži | ne | ||
16:00 | Box | Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
16:00 | Pozemní hokej | Indie | - | Irsko | muži | ne |
16:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
16:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
16:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
16:03 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:03 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:05 | Veslování | Muži - dvojka bez kormidelníka rozjížďka 3 | muži | ne | ||
16:10 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:10 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Veslování | Ženy - dvojskif rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
16:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
16:17 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:17 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:18 | Box | Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:24 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:24 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:25 | Veslování | Ženy - dvojskif rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
16:30 | Ragby | Nový Zéland | - | Keňa | ženy | ne |
16:30 | Házená | Nizozemsko | - | Francie | ženy | ne |
16:31 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:31 | Judo | Muži do 60 kg 2. kolo | muži | ne | ||
16:35 | Box | Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:35 | Volejbal | Čína | - | Nizozemsko | ženy | ne |
16:38 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:38 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:40 | Vodní pólo | Muži - základní skupina B | muži | ne | ||
16:40 | Veslování | Ženy - dvojskif rozjížďka 3 | ženy | ne | ||
16:45 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:45 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:45 | Šerm | Ženy - kord 2. kolo | ženy | ne | ||
16:50 | Veslování | Muži - dvojskif rozjížďka 1 | muži | ne | ||
16:51 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:52 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
16:52 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
16:59 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
16:59 | Judo | Ženy do 48 kg osmifinále | ženy | ne | ||
17:00 | Plážový volejbal | Ženy - základní skupina F | ženy | ne | ||
17:00 | Basketbal | Turecko | - | Francie | ženy | ne |
17:00 | Ragby | Velká Británie | - | Brazílie | ženy | ne |
17:00 | Veslování | Muži - dvojskif rozjížďka 2 | muži | ne | ||
17:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:00 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:06 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:06 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:08 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:10 | Veslování | Muži - dvojskif rozjížďka 3 | muži | ne | ||
17:13 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:13 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:20 | Judo | Ženy do 48 kg čtvrtfinále | ženy | ne | ||
17:20 | Veslování | čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 1 | muži | ne | ||
17:20 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:25 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:27 | Judo | Ženy do 48 kg čtvrtfinále | ženy | ne | ||
17:27 | Judo | Muži do 60 kg osmifinále | muži | ne | ||
17:30 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
17:30 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
17:30 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
17:30 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
17:30 | Pozemní hokej | Belgie | - | Velká Británie | muži | ne |
17:30 | Veslování | čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 2 | muži | ne | ||
17:30 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:30 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:30 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
17:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
17:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
17:30 | Ragby | Kanada | - | Japonsko | ženy | ne |
17:30 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
17:30 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
17:34 | Judo | Ženy do 48 kg čtvrtfinále | ženy | ne | ||
17:34 | Judo | Muži do 60 kg čtvrtfinále | muži | ne | ||
17:38 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:40 | Veslování | čtyřka bez kormidelníka lehkých vah rozjížďka 3 | muži | ne | ||
17:41 | Judo | Ženy do 48 kg čtvrtfinále | ženy | ne | ||
17:41 | Judo | Muži do 60 kg čtvrtfinále | muži | ne | ||
17:43 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:48 | Judo | Muži do 60 kg čtvrtfinále | muži | ne | ||
17:50 | Veslování | Muži - párová čtyřka rozjížďka 1 | muži | ne | ||
17:55 | Judo | Muži do 60 kg čtvrtfinále | muži | ne | ||
17:59 | Box | muži | ne | |||
18:00 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
18:00 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
18:00 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
18:00 | Šerm | Ženy - kord osmifinále | ženy | ne | ||
18:00 | Sportovní střelba | Muži - 10m vzduchová pistole - kvalifikace | muži | ne | ||
18:00 | Vodní pólo | Muži - základní skupina A | muži | ne | ||
18:00 | Ragby | USA | - | Fidži | ženy | ne |
18:00 | Plážový volejbal | Ženy - základní skupina B | ženy | ne | ||
18:00 | Veslování | Muži - párová čtyřka rozjížďka 2 | muži | ne | ||
18:02 | Plavání | Muži 400m polohový závod - 1. rozplavba | muži | ne | ||
18:08 | Plavání | Muži 400m polohový závod - 2. rozplavba | muži | ne | ||
18:10 | Veslování | Ženy - párová čtyřka rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
18:14 | Plavání | Muži 400m polohový závod - 3. rozplavba | muži | ne | ||
18:20 | Veslování | Ženy - párová čtyřka rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
18:20 | Plavání | Muži 400m polohový závod - 4. rozplavba | muži | ne | ||
18:28 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 1. rozplavba | ženy | ne | ||
18:30 | Pozemní hokej | Austrálie | - | Nový Zéland | muži | ne |
18:30 | Ragby | Austrálie | - | Kolumbie | ženy | ne |
18:31 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 2. rozplavba | ženy | ne | ||
18:34 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 3. rozplavba | ženy | ne | ||
18:37 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 4. rozplavba | ženy | ne | ||
18:40 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 5. rozplavba | ženy | ne | ||
18:43 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 6. rozplavba | ženy | ne | ||
18:45 | Šerm | Ženy - kord čtvrtfinále 1 | ženy | ne | ||
18:45 | Šerm | Ženy - kord čtvrtfinále 2 | ženy | ne | ||
18:45 | Šerm | Ženy - kord čtvrtfinále 3 | ženy | ne | ||
18:45 | Šerm | Ženy - kord čtvrtfinále 4 | ženy | ne | ||
18:45 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
18:48 | Plavání | Muži 400m volný způsob - 1. rozplavba | muži | ne | ||
18:54 | Plavání | Muži 400m volný způsob - 2. rozplavba | muži | ne | ||
19:00 | Lukostřelba | Muži - družstva čtvrtfinále | muži | ne | ||
19:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
19:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
19:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
19:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
19:00 | Plavání | Muži 400m volný způsob - 3. rozplavba | muži | ne | ||
19:06 | Plavání | Muži 400m volný způsob - 4. rozplavba | muži | ne | ||
19:12 | Plavání | muži | ne | |||
19:15 | Basketbal | Čína | - | Kanada | ženy | ne |
19:15 | Basketbal | Austrálie | - | Francie | muži | ne |
19:18 | Plavání | muži | ne | |||
19:24 | Plavání | muži | ne | |||
19:25 | Lukostřelba | Muži - družstva čtvrtfinále | muži | ne | ||
19:30 | Sportovní gymnastika | muži | ne | |||
19:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
19:32 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - 1. rozplavba | ženy | ne | ||
19:38 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - 2. rozplavba | ženy | ne | ||
19:40 | Házená | Rusko | - | Jižní Korea | ženy | ne |
19:44 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - 3. rozplavba | ženy | ne | ||
19:50 | Lukostřelba | Muži - družstva čtvrtfinále | muži | ne | ||
19:50 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - 4. rozplavba | ženy | ne | ||
19:56 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - 5. rozplavba | ženy | ne | ||
20:00 | Fotbal | Kanada | - | Zimbabwe | ženy | ne |
20:00 | Volejbal | Brazílie | - | Kamerun | ženy | ne |
20:04 | Plavání | Muži 100m prsa - 1. rozplavba | muži | ne | ||
20:07 | Plavání | Muži 100m prsa - 2. rozplavba | muži | ne | ||
20:10 | Plavání | Muži 100m prsa - 3. rozplavba | muži | ne | ||
20:13 | Plavání | Muži 100m prsa - 4. rozplavba | muži | ne | ||
20:15 | Lukostřelba | Muži - družstva čtvrtfinále | muži | ne | ||
20:15 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:16 | Plavání | Muži 100m prsa - 5. rozplavba | muži | ne | ||
20:19 | Plavání | Muži 100m prsa - 6. rozplavba | muži | ne | ||
20:24 | Plavání | Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - 1. rozplavba | ženy | ne | ||
20:30 | Judo | Ženy do 48 kg opravy | ženy | ne | ||
20:30 | Sportovní střelba | Muži - 10m vzduchová pistole - finále | muži | ano | ||
20:30 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:30 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
20:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
20:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
20:30 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
20:30 | Plážový volejbal | Ženy - základní skupina B | ženy | ne | ||
20:30 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:30 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:30 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
20:32 | Plavání | Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - 2. rozplavba | ženy | ne | ||
20:37 | Judo | Ženy do 48 kg opravy | ženy | ne | ||
20:43 | Lukostřelba | Muži - družstva semifinále | muži | ne | ||
20:44 | Judo | Muži do 60 kg opravy | muži | ne | ||
20:51 | Judo | Muži do 60 kg opravy | muži | ne | ||
20:58 | Judo | Ženy do 48 kg semifinále A | ženy | ne | ||
21:00 | Šerm | Ženy - kord semifinále 1 | ženy | ne | ||
21:00 | Ragby | Francie | - | Keňa | ženy | ne |
21:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:05 | Judo | Ženy do 48 kg semifinále B | ženy | ne | ||
21:11 | Lukostřelba | Muži - družstva semifinále | muži | ne | ||
21:12 | Judo | Muži do 60 kg semifinále A | muži | ne | ||
21:19 | Judo | Muži do 60 kg semifinále B | muži | ne | ||
21:26 | Judo | Ženy do 48 kg o bronz A | ženy | ano | ||
21:30 | Šerm | Ženy - kord semifinále 2 | ženy | ne | ||
21:30 | Ragby | Nový Zéland | - | Španělsko | ženy | ne |
21:30 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina F | muži | ne | ||
21:33 | Judo | Ženy do 48 kg o bronz B | ženy | ano | ||
21:39 | Lukostřelba | Muži - družstva o bronz | muži | ano | ||
21:40 | Házená | Černá Hora | - | Španělsko | ženy | ne |
21:40 | Judo | Ženy do 48 kg o zlato | ženy | ano | ||
21:45 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
21:47 | Judo | Muži do 60 kg o bronz A | muži | ano | ||
21:54 | Judo | Muži do 60 kg o bronz B | muži | ano | ||
22:00 | Tenis | Ženy - dvouhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
22:00 | Tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
22:00 | Pozemní hokej | Argentina | - | USA | ženy | ne |
22:00 | Fotbal | USA | - | Francie | ženy | ne |
22:00 | Ragby | Velká Británie | - | Japonsko | ženy | ne |
22:00 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
22:00 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
22:00 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
22:00 | Tenis | Ženy - čtyřhra - 1. kolo | ženy | ne | ||
22:00 | Tenis | Muži - čtyřhra - 1. kolo | muži | ne | ||
22:01 | Judo | Muži do 60 kg o zlato | muži | ano | ||
22:05 | Volejbal | USA | - | Portoriko | ženy | ne |
22:07 | Lukostřelba | Muži - družstva finále | muži | ano | ||
22:15 | Šerm | Ženy - kord o bronz | ženy | ano | ||
22:17 | Box | Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
22:30 | Basketbal | Brazílie | - | Austrálie | ženy | ne |
22:30 | Ragby | Kanada | - | Brazílie | ženy | ne |
22:30 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina B | muži | ne | ||
22:34 | Box | Muži - lehká muší váha (46-49kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
22:45 | Šerm | Ženy - kord o zlato | ženy | ano | ||
22:50 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:00 | Fotbal | Německo | - | Austrálie | ženy | ne |
23:00 | Ragby | USA | - | Kolumbie | ženy | ne |
23:00 | Pozemní hokej | Kanada | - | Německo | muži | ne |
23:06 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:23 | Box | Muži - lehká váha (60kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:30 | Plážový volejbal | Ženy - základní skupina F | ženy | ne | ||
23:30 | Sportovní gymnastika | muži | ne | |||
23:30 | Ragby | Austrálie | - | Fidži | ženy | ne |
23:40 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:57 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
00:00 | Fotbal | Jihoafrická rep. | - | Čína | ženy | ne |
00:00 | Basketbal | Čína | - | USA | muži | ne |
00:00 | Vzpírání | Ženy do 48kg skupina A | ženy | ano | ||
00:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:00 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:14 | Box | Muži - těžká váha (91kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
00:30 | Vodní pólo | Muži - základní skupina B | muži | ne | ||
00:30 | Pozemní hokej | Španělsko | - | Brazílie | muži | ne |
00:45 | Basketbal | Bělorusko | - | Japonsko | ženy | ne |
00:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:45 | Stolní tenis | Muži - dvouhra - 1. kolo | muži | ne | ||
00:50 | Házená | Rumunsko | - | Angola | ženy | ne |
01:00 | Fotbal | Kolumbie | - | Nový Zéland | ženy | ne |
01:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
01:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
01:30 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
01:30 | Volejbal | Rusko | - | Argentina | ženy | ne |
01:30 | Pozemní hokej | Velká Británie | - | Austrálie | ženy | ne |
01:50 | Vodní pólo | Muži - základní skupina A | muži | ne | ||
02:00 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina B | muži | ne | ||
02:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
02:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
02:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
02:15 | Stolní tenis | Ženy - dvouhra - 2. kolo | ženy | ne | ||
02:50 | Házená | Švédsko | - | Argentina | ženy | ne |
03:00 | Plážový volejbal | Muži - základní skupina F | muži | ne | ||
03:00 | Fotbal | Brazílie | - | Švédsko | ženy | ne |
03:03 | Plavání | Muži 400m polohový závod - finále | muži | ano | ||
03:14 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 1. semifinále | ženy | ne | ||
03:22 | Plavání | Ženy 100m motýlek - 2. semifinále | ženy | ne | ||
03:30 | Plavání | Muži 400m volný způsob - finále | muži | ano | ||
03:30 | Basketbal | Venezuela | - | Srbsko | muži | ne |
03:35 | Volejbal | Srbsko | - | Itálie | ženy | ne |
03:49 | Plavání | Ženy 400m polohový závod - finále | ženy | ano | ||
04:00 | Plážový volejbal | Ženy - základní skupina C | ženy | ne | ||
04:08 | Plavání | Muži 100m prsa - 1. semifinále | muži | ne | ||
04:16 | Plavání | Muži 100m prsa - 2. semifinále | muži | ne | ||
04:24 | Plavání | Štafeta žen 4 x 100m volný způsob - finále | ženy | ano |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.