Zpět

Najdi v programu

20. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:00 Golf Golf ženy - kolo 4 ženy ano
13:30 Badminton Muži - dvouhra - o bronz muži ano
14:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
14:00 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - finále B muži ne
14:07 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - finále A muži ano
14:14 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - finále B muži ne
14:15 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
14:20 Badminton Muži - dvouhra - finále muži ano
14:22 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - finále A muži ano
14:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
14:40 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - finále B ženy ne
14:45 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
14:47 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - finále A ženy ano
15:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
15:00 Moderní gymnastika Týmy - víceboj kvalifikace 1 ženy ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - kvalifikace muži ne
15:04 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - finále B muži ne
15:08 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - kvalifikace muži ne
15:08 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - kvalifikace muži ne
15:08 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - kvalifikace muži ne
15:12 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - finále A muži ano
15:15 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - kvalifikace muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:45 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:56 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
15:56 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži ne
16:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
16:00 Skoky do vody Muži - 10 m věž semifinále muži ne
16:00 Triatlon Ženy ženy ano
16:04 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži ne
16:04 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - čtvrtfinále muži ne
16:15 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
16:20 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži ne
16:20 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži ne
16:28 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži ne
16:28 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži ne
16:30 Basketbal Francie - Srbsko ženy ano
16:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
16:30 Házená Nizozemsko - Norsko ženy ano
16:36 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - semifinále muži ne
16:36 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - semifinále muži ne
16:40 Vodní pólo Muži - o 7.-8. místo muži ne
16:44 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - semifinále muži ne
16:44 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - semifinále muži ne
16:45 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
17:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
17:15 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
17:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - osmifinále ženy ne
17:30 Cyklistika - horská kola závod jednotlivkyň ženy ano
17:40 Moderní gymnastika Týmy - víceboj kvalifikace 2 ženy ne
17:45 Taekwondo Muži nad 80kg - osmifinále muži ne
18:00 Fotbal Honduras - Nigérie muži ano
18:00 Volejbal Nizozemsko - USA ženy ano
18:00 Vodní pólo Muži - o bronz muži ano
19:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) finále ženy ano
19:00 Moderní pětiboj Muži šerm doplňovací kolo muži ne
19:18 Box muži bantamová váha (56kg) finále muži ano
20:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - čtvrtfinále ženy ne
20:10 Box Muži - střední váha (75kg) finále muži ano
20:15 Taekwondo Muži nad 80kg - čtvrtfinále muži ne
20:20 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj finále 1 ženy ne
20:30 Basketbal USA - Španělsko ženy ano
20:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - čtvrtfinále ženy ne
20:30 Házená Francie - Rusko ženy ano
20:45 Taekwondo Muži nad 80kg - čtvrtfinále muži ne
20:53 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj finále 2 ženy ne
21:00 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - opravy 1. kolo muži ne
21:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - čtvrtfinále ženy ne
21:08 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:15 Taekwondo Muži nad 80kg - čtvrtfinále muži ne
21:16 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:24 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - čtvrtfinále ženy ne
21:30 Skoky do vody Muži - 10 m věž finále muži ano
21:30 Vodní pólo Muži - o 5.-6. místo muži ne
21:32 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj finále 3 ženy ne
21:32 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:45 Taekwondo Muži nad 80kg - čtvrtfinále muži ne
22:00 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - o bronz muži ano
22:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - semifinále ženy ne
22:10 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj finále 4 ženy ano
22:15 Taekwondo Muži nad 80kg - semifinále muži ne
22:15 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - o bronz muži ano
22:30 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - o zlato muži ano
22:30 Fotbal Brazílie - Německo muži ano
22:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - semifinále ženy ne
22:45 Taekwondo Muži nad 80kg - semifinále muži ne
22:50 Vodní pólo Muži - o zlato muži ano
23:00 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - o bronz muži ano
23:15 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - o bronz muži ano
23:30 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - o zlato muži ano
01:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - opravy ženy ne
01:15 Taekwondo Muži nad 80kg - opravy muži ne
01:30 Atletika Ženy - výška finále ženy ano
01:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - opravy ženy ne
01:45 Taekwondo Muži nad 80kg - opravy muži ne
01:55 Atletika Muži - hod oštěpem finále muži ano
02:00 Atletika Muži - 1500 m finále muži ano
02:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - o bronz ženy ano
02:15 Atletika Ženy - 800 m finále ženy ano
02:15 Taekwondo Muži nad 80kg - o bronz muži ano
02:30 Atletika Muži - 5000 m finále muži ano
02:30 Taekwondo Ženy nad 67kg - o bronz ženy ano
02:45 Taekwondo Muži nad 80kg - o bronz muži ano
03:00 Taekwondo Ženy nad 67kg - o zlato ženy ano
03:00 Atletika Ženy - štafety 4 x 400 m finále ženy ano
03:15 Taekwondo Muži nad 80kg - o zlato muži ano
03:15 Volejbal Čína - Srbsko ženy ano
03:35 Atletika Muži - štafeta 4 x 400 m finále muži ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.