Zpět

Najdi v programu

19. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf ženy - kolo 3 ženy ne
13:00 Atletika Muži - chůze 50 km muži ano
13:30 Badminton Muži - dvouhra - semifinále muži ne
14:00 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - rozjížďka 1 muži ne
14:00 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
14:07 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - rozjížďka 2 muži ne
14:14 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - rozjížďka 3 muži ne
14:15 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
14:15 Badminton Ženy - dvouhra - o bronz ženy ano
14:21 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - rozjížďka 1 muži ne
14:29 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - rozjížďka 2 muži ne
14:30 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
14:35 Badminton Muži - dvouhra - semifinále muži ne
14:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - rozjížďka 1 ženy ne
14:44 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - rozjížďka 2 ženy ne
14:45 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
14:51 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - rozjížďka 1 muži ne
14:59 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - rozjížďka 2 muži ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci parkur finálové kolo A smíšené ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
15:00 Vodní pólo Ženy - o 7.-8. místo ženy ne
15:07 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - semifinále 1 muži ne
15:08 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - kvalifikace muži ne
15:08 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - kvalifikace muži ne
15:14 Rychlostní kanoistika Muži - K1 200m - semifinále 2 muži ne
15:15 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - kvalifikace muži ne
15:16 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - kvalifikace muži ne
15:20 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj kvalifikace 1 ženy ne
15:21 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - semifinále 1 muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:25 Badminton Ženy - dvouhra - finále ženy ano
15:29 Rychlostní kanoistika Muži - C2 1000m - semifinále 2 muži ne
15:30 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:32 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - semifinále 1 ženy ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:40 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:44 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 500m - semifinále 2 ženy ne
15:45 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:51 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - semifinále 1 muži ne
15:56 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:56 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:56 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži ne
15:59 Rychlostní kanoistika Muži - K4 1000m - semifinále 2 muži ne
16:00 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
16:04 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži ne
16:04 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - čtvrtfinále muži ne
16:15 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
16:15 Badminton Muži - čtyřhra - finále muži ano
16:20 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži ne
16:20 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži ne
16:20 Vodní pólo Ženy - o bronz ženy ano
16:28 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži ne
16:28 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži ne
16:30 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
16:36 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - semifinále muži ne
16:36 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - semifinále muži ne
16:44 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - semifinále muži ne
16:44 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - semifinále muži ne
16:45 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
16:50 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj kvalifikace 2 ženy ne
17:00 Synchronizované plavání Družstva - volný program ženy ano
17:00 Pozemní hokej Německo - Nový Zéland ženy ano
17:00 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
17:15 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
17:30 Taekwondo Ženy do 67kg - osmifinále ženy ne
17:45 Taekwondo Muži do 80kg - osmifinále muži ne
18:00 Volejbal Itálie - USA muži ne
18:00 Fotbal Brazílie - Kanada ženy ano
18:30 Jezdectví Jednotlivci parkur finálové kolo B smíšené ano
19:00 Moderní pětiboj Ženy šerm doplňovací kolo ženy ne
19:00 Box Muži - muší váha (52kg) semifinále 1 muži ano
19:10 Vodní pólo Ženy - o 5.-6. místo ženy ne
19:17 Box Muži - muší váha (52kg) semifinále 2 muži ano
19:30 Atletika Ženy - chůze 20 km ženy ano
19:34 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) semifinále 1 muži ano
19:50 Jezdectví smíšené ano
19:50 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) semifinále 2 muži ano
19:50 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj kvalifikace 3 ženy ne
20:00 Cyklistika - bikros Ženy - finále ženy ano
20:00 Taekwondo Ženy do 67kg - čtvrtfinále ženy ne
20:08 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) semifinále 1 muži ano
20:10 Cyklistika - bikros Muži - finále muži ano
20:15 Taekwondo Muži do 80kg - čtvrtfinále muži ne
20:25 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) semifinále 2 muži ano
20:30 Házená Francie - Německo muži ne
20:30 Taekwondo Ženy do 67kg - čtvrtfinále ženy ne
20:30 Basketbal Španělsko - USA muži ne
20:30 Vodní pólo Ženy - o zlato ženy ano
20:42 Box Ženy - střední váha (69-75kg) semifinále 1 ženy ano
20:45 Taekwondo Muži do 80kg - čtvrtfinále muži ne
20:59 Box Ženy - střední váha (69-75kg) semifinále 2 ženy ano
21:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - opravy 1. kolo muži ne
21:00 Taekwondo Ženy do 67kg - čtvrtfinále ženy ne
21:00 Skoky do vody Muži - 10 m věž základní část muži ne
21:08 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:15 Taekwondo Muži do 80kg - čtvrtfinále muži ne
21:16 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:16 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) finále ženy ano
21:20 Moderní gymnastika Jednotlivkyně - víceboj kvalifikace 4 ženy ne
21:24 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:30 Taekwondo Ženy do 67kg - čtvrtfinále ženy ne
21:32 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:45 Taekwondo Muži do 80kg - čtvrtfinále muži ne
22:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Velká Británie ženy ano
22:00 Taekwondo Ženy do 67kg - semifinále ženy ne
22:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - o bronz muži ano
22:15 Taekwondo Muži do 80kg - semifinále muži ne
22:15 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - o bronz muži ano
22:30 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - o zlato muži ano
22:30 Fotbal Švédsko - Německo ženy ano
22:30 Taekwondo Ženy do 67kg - semifinále ženy ne
22:45 Taekwondo Muži do 80kg - semifinále muži ne
23:00 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - o bronz muži ano
23:15 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - o bronz muži ano
23:30 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - o zlato muži ano
00:00 Basketbal Austrálie - Srbsko muži ne
01:00 Taekwondo Ženy do 67kg - opravy ženy ne
01:15 Taekwondo Muži do 80kg - opravy muži ne
01:30 Házená Polsko - Dánsko muži ne
01:30 Taekwondo Ženy do 67kg - opravy ženy ne
01:30 Atletika Ženy - tyčka finále ženy ano
01:40 Atletika Ženy - štafety 4 x 400 m semifinále 1 ženy ne
01:45 Taekwondo Muži do 80kg - opravy muži ne
01:51 Atletika Ženy - štafety 4 x 400 m semifinále 2 ženy ne
02:00 Taekwondo Ženy do 67kg - o bronz ženy ano
02:05 Atletika Muži - hod kladivem finále muži ano
02:10 Atletika Muži - štafeta 4 x 400 m semifinále - rozběh 1 muži ne
02:15 Taekwondo Muži do 80kg - o bronz muži ano
02:20 Atletika Muži - štafeta 4 x 400 m semifinále - rozběh 2 muži ne
02:30 Taekwondo Ženy do 67kg - o bronz ženy ano
02:40 Atletika Ženy - 5000 m finále ženy ano
02:45 Taekwondo Muži do 80kg - o bronz muži ano
03:00 Taekwondo Ženy do 67kg - o zlato ženy ano
03:15 Atletika Ženy - štafety 4 x 100 m finále ženy ano
03:15 Volejbal Rusko - Brazílie muži ne
03:15 Taekwondo Muži do 80kg - o zlato muži ano
03:35 Atletika Muži - štafeta 4 x 100 m finále muži ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.