Zpět

Najdi v programu

18. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf ženy - kolo 2 ženy ne
13:30 Badminton Ženy - čtyřhra - o bronz ženy ano
14:00 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - finále B muži ne
14:00 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
14:08 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - finále A muži ano
14:15 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
14:16 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - finále B muži ne
14:20 Badminton Ženy - dvouhra - semifinále ženy ne
14:23 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - finále A muži ano
14:30 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
14:30 Atletika Muži - desetiboj 110 m překážek - rozběh 1 muži ne
14:38 Atletika Muži - desetiboj 110 m překážek - rozběh 2 muži ne
14:40 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - finále B muži ne
14:45 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
14:46 Atletika Muži - desetiboj 110 m překážek - rozběh 3 muži ne
14:47 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - finále A muži ano
14:54 Atletika Muži - desetiboj 110 m překážek - rozběh 4 muži ne
14:55 Atletika Muži - vrh koulí kvalifikace - skupina A muži ne
14:55 Atletika Muži - vrh koulí kvalifikace - skupina B muži ne
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž semifinále ženy ne
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Moderní pětiboj Ženy šerm základní kolo ženy ne
15:00 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Atletika Ženy - výška kvalifikace - skupina A ženy ne
15:00 Atletika Ženy - výška kvalifikace - skupina B ženy ne
15:04 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - finále B ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - kvalifikace ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - kvalifikace ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - kvalifikace ženy ne
15:10 Badminton Muži - čtyřhra - o bronz muži ano
15:11 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - finále A ženy ano
15:15 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - kvalifikace ženy ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - kvalifikace ženy ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
15:25 Atletika Muži - desetiboj disk - skupina A muži ne
15:30 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
15:45 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
16:00 Badminton Ženy - dvouhra - semifinále ženy ne
16:00 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
16:00 Vodní pólo Muži - o 5.-8. místo muži ne
16:00 Triatlon Muži muži ano
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - osmifinále ženy ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
16:15 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
16:20 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - osmifinále ženy ne
16:20 Atletika Ženy - štafety 4 x 100 m - semifinále 1 ženy ne
16:20 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy ne
16:28 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:28 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:28 Atletika Ženy - štafety 4 x 100 m - semifinále 2 ženy ne
16:30 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
16:36 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:36 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:40 Atletika Muži - desetiboj disk - skupina B muži ne
16:40 Atletika Muži - štafeta 4 x 100 m semifinále - rozběh 1 muži ne
16:44 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:44 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:45 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
16:48 Atletika Muži - štafeta 4 x 100 m semifinále - rozběh 2 muži ne
16:50 Badminton Ženy - čtyřhra - finále ženy ano
16:52 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:52 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:00 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:00 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:00 Atletika Muži - 400 m překážek finále muži ano
17:00 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
17:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Německo muži ano
17:08 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:08 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:15 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
17:16 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - semifinále ženy ne
17:16 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - semifinále ženy ne
17:20 Vodní pólo Muži - semifinále muži ne
17:24 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - semifinále ženy ne
17:24 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - semifinále ženy ne
17:30 Taekwondo Ženy do 57kg - osmifinále ženy ne
17:32 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - semifinále ženy ne
17:32 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - semifinále ženy ne
17:45 Taekwondo Muži do 68kg - osmifinále muži ne
18:00 Synchronizované plavání Družstva - technický program ženy ne
18:00 Volejbal Srbsko - USA ženy ne
18:05 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - medailový závod ženy ano
18:25 Atletika Muži - desetiboj tyčka - skupina A muži ne
18:25 Atletika Muži - desetiboj tyčka - skupina B muži ne
18:50 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - medailový závod muži ano
19:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) semifinále 1 ženy ano
19:17 Box Ženy - muší váha (48-51kg) semifinále 2 ženy ano
19:30 Moderní pětiboj Muži šerm základní kolo muži ne
19:31 Box muži bantamová váha (56kg) semifinále 1 muži ano
19:35 Jachting Muži - třída 49er - medailový závod muži ano
19:35 Box muži bantamová váha (56kg) semifinále 2 muži ano
19:51 Box Muži - střední váha (75kg) semifinále 1 muži ano
20:00 Basketbal Španělsko - Srbsko ženy ne
20:00 Taekwondo Ženy do 57kg - čtvrtfinále ženy ne
20:08 Box Muži - střední váha (75kg) semifinále 2 muži ano
20:10 Vodní pólo Muži - o 5.-8. místo muži ne
20:15 Taekwondo Muži do 68kg - čtvrtfinále muži ne
20:20 Jachting Ženy - třída 49er FX - medailový závod ženy ano
20:25 Box Muži - polotěžká váha (81kg) finále muži ano
20:30 Házená Nizozemsko - Francie ženy ne
20:30 Taekwondo Ženy do 57kg - čtvrtfinále ženy ne
20:45 Taekwondo Muži do 68kg - čtvrtfinále muži ne
21:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž finále ženy ano
21:00 Taekwondo Ženy do 57kg - čtvrtfinále ženy ne
21:00 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:00 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - opravy 1. kolo ženy ne
21:08 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:08 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:15 Taekwondo Muži do 68kg - čtvrtfinále muži ne
21:16 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:24 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:30 Vodní pólo Muži - semifinále muži ne
21:30 Taekwondo Ženy do 57kg - čtvrtfinále ženy ne
21:32 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:45 Taekwondo Muži do 68kg - čtvrtfinále muži ne
22:00 Taekwondo Ženy do 57kg - semifinále ženy ne
22:00 Pozemní hokej Belgie - Argentina muži ano
22:00 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - o bronz ženy ano
22:10 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - o bronz ženy ano
22:15 Taekwondo Muži do 68kg - semifinále muži ne
22:20 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - o zlato ženy ano
22:30 Taekwondo Ženy do 57kg - semifinále ženy ne
22:45 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - o bronz ženy ano
22:45 Taekwondo Muži do 68kg - semifinále muži ne
22:55 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - o bronz ženy ano
23:05 Zápas Ženy - volný styl do 63 kg - o zlato ženy ano
23:30 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - o bronz ženy ano
23:35 Atletika Muži - desetiboj oštěp - skupina A muži ne
23:40 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - o bronz ženy ano
23:50 Zápas Ženy - volný styl do 75 kg - o zlato ženy ano
00:00 Basketbal Francie - USA ženy ne
00:00 Atletika Ženy - štafety 4 x 100 m - semifinále 3 ženy ne
00:45 Atletika Muži - desetiboj oštěp - skupina B muži ne
01:00 Taekwondo Ženy do 57kg - opravy ženy ne
01:15 Taekwondo Muži do 68kg - opravy muži ne
01:30 Házená Norsko - Rusko ženy ne
01:30 Atletika Muži - vrh koulí finále muži ano
01:30 Taekwondo Ženy do 57kg - opravy ženy ne
01:45 Taekwondo Muži do 68kg - opravy muži ne
01:45 Atletika Muži - 1500 m semifinále 1 muži ne
01:55 Atletika Muži - 1500 m semifinále 2 muži ne
02:00 Taekwondo Ženy do 57kg - o bronz ženy ano
02:10 Atletika Ženy - hod oštěpem finále ženy ano
02:15 Taekwondo Muži do 68kg - o bronz muži ano
02:15 Atletika Ženy - 800 m semifinále 1 ženy ne
02:23 Atletika Ženy - 800 m semifinále 2 ženy ne
02:30 Taekwondo Ženy do 57kg - o bronz ženy ano
02:31 Atletika Ženy - 800 m semifinále 3 ženy ne
02:45 Taekwondo Muži do 68kg - o bronz muži ano
02:45 Atletika Muži - desetiboj 1500 m - rozběh 1 muži ne
02:56 Atletika Muži - desetiboj 1500 m - rozběh 2 muži ano
03:00 Taekwondo Ženy do 57kg - o zlato ženy ano
03:00 Plážový volejbal Muži - o bronz muži ano
03:15 Volejbal Čína - Nizozemsko ženy ne
03:15 Taekwondo Muži do 68kg - o zlato muži ano
03:15 Atletika Ženy - 400 m překážek finále ženy ano
03:30 Atletika Muži 200 m - finále muži ano
04:59 Plážový volejbal Muži - finále muži ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.