Zpět

Najdi v programu

17. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf ženy - kolo 1 ženy ne
13:30 Badminton Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
14:00 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - rozjížďka 1 muži ne
14:00 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
14:08 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - rozjížďka 2 muži ne
14:15 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
14:16 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - rozjížďka 1 muži ne
14:20 Badminton Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
14:23 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - rozjížďka 2 muži ne
14:30 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - rozjížďka 3 muži ne
14:30 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
14:30 Atletika Muži - desetiboj 100 m - rozběh 1 muži ne
14:37 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - rozjížďka 4 muži ne
14:38 Atletika Muži - desetiboj 100 m - rozběh 2 muži ne
14:40 Atletika Muži - hod kladivem kvalifikace - skupina A muži ne
14:44 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - rozjížďka 1 muži ne
14:45 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
14:46 Atletika Muži - desetiboj 100 m - rozběh 3 muži ne
14:51 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - rozjížďka 2 muži ne
14:54 Atletika Muži - desetiboj 100 m - rozběh 4 muži ne
14:58 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - rozjížďka 1 ženy ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci parkur kvalifikace 3 smíšené ne
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Házená Brazílie - Francie muži ne
15:00 Jezdectví Týmy parkur 2. kolo smíšené ano
15:00 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - kvalifikace ženy ne
15:00 Volejbal Kanada - Rusko muži ne
15:05 Atletika Muži - 5000 m semifinále - rozběh 1 muži ne
15:05 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - rozjížďka 2 ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - kvalifikace ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - kvalifikace ženy ne
15:08 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - kvalifikace ženy ne
15:10 Badminton Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
15:12 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - rozjížďka 3 ženy ne
15:15 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:16 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - kvalifikace ženy ne
15:19 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - rozjížďka 4 ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:24 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - kvalifikace ženy ne
15:26 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - semifinále 1 muži ne
15:27 Atletika Muži - 5000 m semifinále - rozběh 2 muži ne
15:30 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:32 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
15:34 Rychlostní kanoistika Muži - K2 1000m - semifinále 2 muži ne
15:35 Atletika Muži - desetiboj dálka - skupina A muži ne
15:35 Atletika Muži - desetiboj dálka - skupina B muži ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:40 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
15:42 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - semifinále 1 muži ne
15:45 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:48 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
15:49 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - semifinále 2 muži ne
15:55 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
15:56 Rychlostní kanoistika Muži - C1 200m - semifinále 3 muži ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
15:56 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
16:00 Stolní tenis Muži - družstva - o bronz muži ano
16:00 Basketbal Austrálie - Litva muži ne
16:00 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
16:00 Vodní pólo Ženy - o 5.-8. místo ženy ne
16:00 Badminton Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
16:02 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
16:03 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - semifinále 1 muži ne
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
16:04 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
16:05 Atletika Muži - hod kladivem kvalifikace - skupina B muži ne
16:09 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
16:10 Rychlostní kanoistika Muži - K2 200m - semifinále 2 muži ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - osmifinále ženy ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - osmifinále ženy ne
16:12 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
16:15 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
16:16 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 4 ženy ne
16:17 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - semifinále 1 ženy ne
16:20 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:20 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
16:23 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 5 ženy ne
16:24 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - semifinále 2 ženy ne
16:28 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:28 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - osmifinále ženy ne
16:30 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
16:30 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 6 ženy ne
16:31 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 500m - semifinále 3 ženy ne
16:36 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:36 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:37 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 7 ženy ne
16:44 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:44 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:44 Atletika Ženy - 800 m čtvrtfinále - rozběh 8 ženy ne
16:45 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
16:50 Badminton Smíšená čtyřhra - finále smíšené ano
16:52 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:52 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - čtvrtfinále ženy ne
16:55 Atletika Muži - 3000 m překážek finále muži ano
17:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Německo ženy ne
17:00 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:00 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
17:00 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:08 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - semifinále ženy ne
17:08 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:15 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
17:15 Atletika Muži - desetiboj koule - skupina A muži ne
17:15 Atletika Muži - desetiboj koule - skupina B muži ne
17:16 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - čtvrtfinále ženy ne
17:16 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - semifinále ženy ne
17:20 Vodní pólo Ženy - semifinále ženy ne
17:24 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - semifinále ženy ne
17:24 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - semifinále ženy ne
17:30 Taekwondo Ženy do 49kg - osmifinále ženy ne
17:30 Jezdectví smíšené ano
17:32 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - semifinále ženy ne
17:40 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - semifinále ženy ne
17:45 Taekwondo Muži do 58kg - osmifinále muži ne
18:00 Fotbal Brazílie - Honduras muži ne
18:30 Házená Německo - Katar muži ne
18:30 Cyklistika - bikros Ženy - jízda o nasazení ženy ne
19:00 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) semifinále 1 ženy ano
19:00 Volejbal USA - Polsko muži ne
19:16 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) semifinále 2 ženy ano
19:30 Basketbal Španělsko - Francie muži ne
19:30 Box Ženy - střední váha (69-75kg) čtvrtfinále 1 ženy ne
19:34 Cyklistika - bikros Muži - jízda o nasazení muži ne
19:45 Box Ženy - střední váha (69-75kg) čtvrtfinále 2 ženy ne
20:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž základní část ženy ne
20:00 Taekwondo Ženy do 49kg - čtvrtfinále ženy ne
20:04 Box Ženy - střední váha (69-75kg) čtvrtfinále 3 ženy ne
20:10 Vodní pólo Ženy - o 5.-8. místo ženy ne
20:15 Taekwondo Muži do 58kg - čtvrtfinále muži ne
20:20 Box Ženy - střední váha (69-75kg) čtvrtfinále 4 ženy ne
20:30 Taekwondo Ženy do 49kg - čtvrtfinále ženy ne
20:37 Box Muži - muší váha (52kg) čtvrtfinále 1 muži ne
20:45 Taekwondo Muži do 58kg - čtvrtfinále muži ne
20:53 Box Muži - muší váha (52kg) čtvrtfinále 2 muži ne
21:00 Fotbal Nigérie - Německo muži ne
21:00 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - opravy 1. kolo ženy ne
21:00 Taekwondo Ženy do 49kg - čtvrtfinále ženy ne
21:00 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - opravy 1. kolo ženy ne
21:08 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:08 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:09 Box Muži - muší váha (52kg) čtvrtfinále 3 muži ne
21:15 Taekwondo Muži do 58kg - čtvrtfinále muži ne
21:16 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:16 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:24 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:24 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - opravy 2. kolo ženy ne
21:26 Box Muži - muší váha (52kg) čtvrtfinále 4 muži ne
21:30 Vodní pólo Ženy - semifinále ženy ne
21:30 Taekwondo Ženy do 49kg - čtvrtfinále ženy ne
21:45 Taekwondo Muži do 58kg - čtvrtfinále muži ne
21:46 Box Muži - velterová váha (69kg) finále muži ano
22:00 Pozemní hokej Nový Zéland - Velká Británie ženy ne
22:00 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - o bronz ženy ano
22:00 Taekwondo Ženy do 49kg - semifinále ženy ne
22:00 Házená Dánsko - Slovinsko muži ne
22:15 Taekwondo Muži do 58kg - semifinále muži ne
22:15 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - o bronz ženy ano
22:30 Taekwondo Ženy do 49kg - semifinále ženy ne
22:30 Zápas Ženy - volný styl do 48 kg - o zlato ženy ano
22:45 Taekwondo Muži do 58kg - semifinále muži ne
22:45 Atletika Muži - desetiboj výška - skupina A muži ne
22:45 Atletika Muži - desetiboj výška - skupina B muži ne
22:45 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - o bronz ženy ano
23:00 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - o bronz ženy ano
23:00 Volejbal Itálie - Írán muži ne
23:15 Zápas Ženy - volný styl do 58 kg - o zlato ženy ano
23:30 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - o bronz ženy ano
23:45 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - o bronz ženy ano
23:45 Basketbal USA - Argentina muži ne
00:00 Zápas Ženy - volný styl do 69 kg - o zlato ženy ano
00:30 Stolní tenis Muži - družstva - o zlato muži ano
01:00 Taekwondo Ženy do 49kg - opravy ženy ne
01:15 Taekwondo Muži do 58kg - opravy muži ne
01:30 Atletika Muži - hod oštěpem kvalifikace - skupina A muži ne
01:30 Házená Chorvatsko - Polsko muži ne
01:30 Taekwondo Ženy do 49kg - opravy ženy ne
01:45 Atletika Ženy - 100 m překážek semifinále 1 ženy ne
01:45 Taekwondo Muži do 58kg - opravy muži ne
01:53 Atletika Ženy - 100 m překážek semifinále 2 ženy ne
02:00 Taekwondo Ženy do 49kg - o bronz ženy ano
02:01 Atletika Ženy - 100 m překážek semifinále 3 ženy ne
02:15 Taekwondo Muži do 58kg - o bronz muži ano
02:15 Atletika Ženy - dálka finále ženy ano
02:20 Atletika Muži - desetiboj 400 m - rozběh 1 muži ne
02:28 Atletika Muži - desetiboj 400 m - rozběh 2 muži ne
02:30 Taekwondo Ženy do 49kg - o bronz ženy ano
02:36 Atletika Muži - desetiboj 400 m - rozběh 3 muži ne
02:44 Atletika Muži - desetiboj 400 m - rozběh 4 muži ne
02:45 Taekwondo Muži do 58kg - o bronz muži ano
02:55 Atletika Muži - hod oštěpem kvalifikace - skupina B muži ne
03:00 Plážový volejbal Ženy - o bronz ženy ano
03:00 Taekwondo Ženy do 49kg - o zlato ženy ano
03:00 Atletika Muži 200 m - semifinále 1 muži ne
03:08 Atletika Muži 200 m - semifinále 2 muži ne
03:15 Basketbal Chorvatsko - Srbsko muži ne
03:15 Taekwondo Muži do 58kg - o zlato muži ano
03:15 Volejbal Brazílie - Argentina muži ne
03:16 Atletika Muži 200 m - semifinále 3 muži ne
03:30 Atletika Ženy - 200 m finále ženy ano
03:55 Atletika Ženy - 100 m překážek finále ženy ano
04:59 Plážový volejbal Ženy - finále ženy ano

Všechny časy v programu jsou v SEČ.