- 3.8.
- 4.8.
- 5.8.
- 6.8.
- 7.8.
- 8.8.
- 9.8.
- 10.8.
- 11.8.
- 12.8.
- 13.8.
- 14.8.
- 15.8.
- 16.8.
- 17.8.
- 18.8.
- 19.8.
- 20.8.
- 21.8.
Najdi v programu
16. 8. 2016
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Badminton | Ženy - čtyřhra - semifinále | ženy | ne | ||
14:00 | Dálkové plavání | Muži - 10 km | muži | ano | ||
14:00 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - finále B | muži | ne | ||
14:08 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - finále A | muži | ano | ||
14:10 | Badminton | Muži - čtyřhra - semifinále | muži | ne | ||
14:16 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - finále B | ženy | ne | ||
14:23 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - finále A | ženy | ano | ||
14:30 | Atletika | Ženy - 5000 m semifinále - rozběh 1 | ženy | ne | ||
14:40 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - finále B | ženy | ne | ||
14:45 | Atletika | Ženy - tyčka kvalifikace - skupina A | ženy | ne | ||
14:45 | Atletika | Ženy - tyčka kvalifikace - skupina B | ženy | ne | ||
14:47 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - finále A | ženy | ano | ||
14:50 | Atletika | Muži - trojskok finále | muži | ano | ||
14:55 | Badminton | Ženy - čtyřhra - semifinále | ženy | ne | ||
14:55 | Atletika | Ženy - 5000 m semifinále - rozběh 2 | ženy | ne | ||
15:00 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno semifinále | muži | ne | ||
15:00 | Jezdectví | Jednotlivci parkur kvalifikace 2 | smíšené | ne | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
15:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
15:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 3 | ženy | ne | ||
15:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 4 | ženy | ne | ||
15:00 | Házená | Brazílie | - | Nizozemsko | ženy | ne |
15:00 | Jezdectví | Týmy parkur 1. kolo | smíšené | ne | ||
15:00 | Volejbal | Jižní Korea | - | Nizozemsko | ženy | ne |
15:04 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - finále B | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:12 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - finále A | muži | ano | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:18 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 1 | muži | ne | ||
15:23 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 2 | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:28 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 3 | muži | ne | ||
15:30 | Atletika | Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 1 | muži | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:33 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo - rozjížďka 4 | muži | ne | ||
15:39 | Atletika | Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 2 | muži | ne | ||
15:40 | Badminton | Muži - čtyřhra - semifinále | muži | ne | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:48 | Atletika | Muži - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 3 | muži | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
15:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:00 | Stolní tenis | Ženy - družstva - o bronz | ženy | ano | ||
16:00 | Vodní pólo | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:00 | Box | Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 1 | ženy | ne | ||
16:00 | Basketbal | Austrálie | - | Srbsko | ženy | ne |
16:04 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:04 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:05 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 1 | ženy | ne | ||
16:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:12 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 2 | ženy | ne | ||
16:16 | Box | Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 2 | ženy | ne | ||
16:19 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 3 | ženy | ne | ||
16:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:20 | Atletika | Ženy - hod diskem finále | ženy | ano | ||
16:25 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 1 | muži | ne | ||
16:26 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 4 | ženy | ne | ||
16:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:30 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 2 | muži | ne | ||
16:33 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 5 | ženy | ne | ||
16:34 | Box | muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 1 | muži | ne | ||
16:35 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 3 | muži | ne | ||
16:36 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:36 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:40 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 4 | muži | ne | ||
16:40 | Atletika | Ženy - 100 m překážek čtvrtfinále - rozběh 6 | ženy | ne | ||
16:46 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint o 5. - 8. místo | ženy | ne | ||
16:50 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 1 | muži | ne | ||
16:53 | Box | muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 2 | muži | ne | ||
16:57 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 2 | muži | ne | ||
17:00 | Pozemní hokej | Argentina | - | Německo | muži | ne |
17:04 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 3 | muži | ne | ||
17:09 | Box | Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 1 | muži | ne | ||
17:11 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 4 | muži | ne | ||
17:18 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 5 | muži | ne | ||
17:20 | Vodní pólo | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
17:25 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 6 | muži | ne | ||
17:27 | Box | Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 2 | muži | ne | ||
17:32 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 7 | muži | ne | ||
17:39 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 8 | muži | ne | ||
17:45 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) semifinále 1 | muži | ano | ||
17:46 | Atletika | Muži 200 m - čtvrtfinále - rozběh 9 | muži | ne | ||
18:00 | Fotbal | Brazílie | - | Švédsko | ženy | ne |
18:02 | Box | Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 1 | muži | ne | ||
18:05 | Jachting | Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - medailový závod | ženy | ano | ||
18:05 | Jachting | Muži - dvojice - třída 470 - závod 08 | muži | ne | ||
18:15 | Jachting | Ženy - dvojice - třída 470 - závod 08 | ženy | ne | ||
18:18 | Box | Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 2 | muži | ne | ||
18:30 | Házená | Španělsko | - | Francie | ženy | ne |
18:50 | Jachting | Muži - jednotlivci - třída Laser - medailový závod | muži | ano | ||
19:00 | Sportovní gymnastika | Muži - bradla finále | muži | ano | ||
19:00 | Synchronizované plavání | Dvojice - volný program - finále | ženy | ano | ||
19:00 | Volejbal | Japonsko | - | USA | ženy | ne |
19:05 | Jachting | Muži - třída 49er - závod 11 | muži | ne | ||
19:05 | Jachting | Ženy - třída 49er FX - závod 11 | ženy | ne | ||
19:30 | Basketbal | Španělsko | - | Turecko | ženy | ne |
19:30 | Jachting | Muži - dvojice - třída 470 - závod 09 | muži | ne | ||
19:35 | Jachting | Muži - jednotlivci - třída Finn - medailový závod | muži | ano | ||
19:40 | Jachting | Ženy - dvojice - třída 470 - závod 09 | ženy | ne | ||
19:47 | Sportovní gymnastika | Ženy - prostná finále | ženy | ano | ||
20:05 | Jachting | Muži - třída 49er - závod 12 | muži | ne | ||
20:05 | Jachting | Ženy - třída 49er FX - závod 12 | ženy | ne | ||
20:10 | Vodní pólo | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
20:20 | Jachting | Smíšená třída Nacra 17 - medailový závod | smíšené | ano | ||
20:30 | Vzpírání | Muži nad 105kg skupina B | muži | ne | ||
20:41 | Sportovní gymnastika | Muži - hrazda finále | muži | ano | ||
21:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:00 | Fotbal | Kanada | - | Německo | ženy | ne |
21:00 | Plážový volejbal | Ženy - semifinále | ženy | ne | ||
21:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint semifinále - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
21:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint semifinále - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
21:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:30 | Vodní pólo | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
21:46 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 2. kolo - rozjížďka 1 | muži | ne | ||
21:52 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin 2. kolo - rozjížďka 2 | muži | ne | ||
22:00 | Box | Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 3 | ženy | ne | ||
22:00 | Pozemní hokej | Belgie | - | Nizozemsko | muži | ne |
22:00 | Plážový volejbal | Muži - semifinále | muži | ne | ||
22:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:00 | Házená | Švédsko | - | Norsko | ženy | ne |
22:15 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:17 | Box | Ženy - muší váha (48-51kg) čtvrtfinále 4 | ženy | ne | ||
22:30 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
22:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 66 kg - o zlato | muži | ano | ||
22:33 | Box | muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 3 | muži | ne | ||
22:44 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint finále o zlato | ženy | ano | ||
22:44 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint finále o bronz | ženy | ano | ||
22:50 | Box | muži bantamová váha (56kg) čtvrtfinále 4 | muži | ne | ||
23:00 | Box | Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 3 | muži | ne | ||
23:00 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno finále | muži | ano | ||
23:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o bronz | muži | ano | ||
23:10 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
23:10 | Volejbal | Rusko | - | Srbsko | ženy | ne |
23:14 | Dráhová cyklistika | Muži - keirin finále o 7. - 12. místo | muži | ne | ||
23:15 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o bronz | muži | ano | ||
23:17 | Box | Muži - lehká velterová váha (64kg) čtvrtfinále 4 | muži | ne | ||
23:20 | Dráhová cyklistika | Men's Keirin finále o 1. - 6. místo | muži | ano | ||
23:30 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 98 kg - o zlato | muži | ano | ||
23:34 | Box | Muži - polotěžká váha (81kg) semifinále 2 | muži | ano | ||
23:45 | Basketbal | USA | - | Japonsko | ženy | ne |
23:51 | Box | Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 3 | muži | ne | ||
23:55 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
00:00 | Vzpírání | Muži nad 105kg skupina A | muži | ano | ||
00:07 | Box | Muži - supertěžká váha (+91kg) čtvrtfinále 4 | muži | ne | ||
00:24 | Box | Muži - lehká váha (60kg) finále | muži | ano | ||
00:30 | Stolní tenis | Ženy - družstva - o zlato | ženy | ano | ||
00:40 | Badminton | Ženy - dvouhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
01:25 | Badminton | Smíšená čtyřhra - o bronz | smíšené | ano | ||
01:30 | Atletika | Muži - skok vysoký finále | muži | ano | ||
01:30 | Házená | Rusko | - | Angola | ženy | ne |
01:35 | Atletika | Ženy - hod oštěpem kvalifikace - skupina A | ženy | ne | ||
01:40 | Atletika | Muži - 110m překážek semifinále 1 | muži | ne | ||
01:48 | Atletika | Muži - 110m překážek semifinále 2 | muži | ne | ||
01:56 | Atletika | Muži - 110m překážek semifinále 3 | muži | ne | ||
02:05 | Atletika | Ženy - dálka kvalifikace - skupina A | ženy | ne | ||
02:05 | Atletika | Ženy - dálka kvalifikace - skupina B | ženy | ne | ||
02:10 | Atletika | Ženy - 400 m překážek semifinále 1 | ženy | ne | ||
02:17 | Atletika | Ženy - 400 m překážek semifinále 2 | ženy | ne | ||
02:24 | Atletika | Ženy - 400 m překážek semifinále 3 | ženy | ne | ||
02:35 | Atletika | Muži - 400 m překážek semifinále 1 | muži | ne | ||
02:42 | Atletika | Muži - 400 m překážek semifinále 2 | muži | ne | ||
02:49 | Atletika | Muži - 400 m překážek semifinále 3 | muži | ne | ||
02:50 | Atletika | Ženy - hod oštěpem kvalifikace - skupina B | ženy | ne | ||
03:00 | Atletika | Ženy - 200 m Semifinále 1 | ženy | ne | ||
03:08 | Atletika | Ženy - 200 m Semifinále 2 | ženy | ne | ||
03:15 | Basketbal | Francie | - | Kanada | ženy | ne |
03:15 | Volejbal | Brazílie | - | Čína | ženy | ne |
03:16 | Atletika | Ženy - 200 m Semifinále 3 | ženy | ne | ||
03:30 | Atletika | Ženy - 1500 m finále | ženy | ano | ||
03:45 | Atletika | Muži - 110m překážek finále | muži | ano | ||
04:00 | Plážový volejbal | Muži - semifinále | muži | ne | ||
04:59 | Plážový volejbal | Ženy - semifinále | ženy | ne |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.