- 3.8.
- 4.8.
- 5.8.
- 6.8.
- 7.8.
- 8.8.
- 9.8.
- 10.8.
- 11.8.
- 12.8.
- 13.8.
- 14.8.
- 15.8.
- 16.8.
- 17.8.
- 18.8.
- 19.8.
- 20.8.
- 21.8.
Najdi v programu
15. 8. 2016
Čas | Sport | Disciplína(Soupeři) | Pohlaví | O medaile | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Badminton | Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
13:30 | Badminton | Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
13:30 | Badminton | Muži - čtyřhra - čtvrtfinále | muži | ne | ||
14:00 | Dálkové plavání | Ženy - 10 km | ženy | ano | ||
14:00 | Badminton | Muži - dvouhra - Osmifinále | muži | ne | ||
14:00 | Badminton | Muži - čtyřhra - čtvrtfinále | muži | ne | ||
14:00 | Badminton | Muži - čtyřhra - čtvrtfinále | muži | ne | ||
14:00 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - rozjížďka 1 | muži | ne | ||
14:08 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - rozjížďka 2 | muži | ne | ||
14:16 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - rozjížďka 3 | muži | ne | ||
14:24 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
14:30 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 1 | ženy | ne | ||
14:30 | Atletika | Muži - trojskok kvalifikace - skupina A | muži | ne | ||
14:30 | Atletika | Muži - trojskok kvalifikace - skupina B | muži | ne | ||
14:30 | Házená | Polsko | - | Slovinsko | muži | ne |
14:30 | Volejbal | Argentina | - | Egypt | muži | ne |
14:31 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
14:36 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 2 | ženy | ne | ||
14:38 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
14:42 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 3 | ženy | ne | ||
14:45 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
14:45 | Badminton | Muži - dvouhra - Osmifinále | muži | ne | ||
14:45 | Badminton | Muži - čtyřhra - čtvrtfinále | muži | ne | ||
14:48 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 4 | ženy | ne | ||
14:52 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - rozjížďka 3 | ženy | ne | ||
14:54 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 5 | ženy | ne | ||
14:59 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - rozjížďka 4 | ženy | ne | ||
15:00 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 6 | ženy | ne | ||
15:00 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
15:00 | Jezdectví | Drezúra jednotlivci volyný styl | smíšené | ano | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:00 | Stolní tenis | Ženy - družstva - semifinále 1 | ženy | ne | ||
15:00 | Pozemní hokej | Nový Zéland | - | Austrálie | ženy | ne |
15:03 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
15:06 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 7 | ženy | ne | ||
15:06 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 3 | ženy | ne | ||
15:06 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - rozjížďka 1 | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:09 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 4 | ženy | ne | ||
15:12 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 8 | ženy | ne | ||
15:12 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 5 | ženy | ne | ||
15:14 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - rozjížďka 2 | muži | ne | ||
15:15 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále - rozjížďka 6 | ženy | ne | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - kvalifikace | muži | ne | ||
15:18 | Atletika | Ženy - 200 m čtvrtfinále - rozběh 9 | ženy | ne | ||
15:22 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - rozjížďka 3 | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:25 | Atletika | Muži - 3000 m překážek rozběh 1 | muži | ne | ||
15:30 | Badminton | Muži - dvouhra - Osmifinále | muži | ne | ||
15:30 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - semifinále 1 | muži | ne | ||
15:30 | Badminton | Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
15:30 | Badminton | Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:38 | Rychlostní kanoistika | Muži - C1 1000m - semifinále 2 | muži | ne | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:40 | Atletika | Muži - 3000 m překážek rozběh 2 | muži | ne | ||
15:40 | Atletika | Ženy - hod kladivem finále | ženy | ano | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:46 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - semifinále 1 | ženy | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:48 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:50 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále opravy - rozjížďka 1 | ženy | ne | ||
15:53 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K2 500m - semifinále 2 | ženy | ne | ||
15:53 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint osmifinále opravy - rozjížďka 2 | ženy | ne | ||
15:55 | Atletika | Muži - 3000 m překážek rozběh 3 | muži | ne | ||
15:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
15:56 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - osmifinále | muži | ne | ||
16:00 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - semifinále 1 | ženy | ne | ||
16:00 | Synchronizované plavání | Dvojice - technický program | ženy | ne | ||
16:00 | Box | Ženy - lehká váha (57-60kg) čtvrtfinále 1 | ženy | ne | ||
16:04 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:04 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:07 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - semifinále 2 | ženy | ne | ||
16:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:12 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:14 | Rychlostní kanoistika | Ženy - K1 200m - semifinále 3 | ženy | ne | ||
16:15 | Atletika | Ženy - 3000 m překážek finále | ženy | ano | ||
16:17 | Box | Ženy - lehká váha (57-60kg) čtvrtfinále 2 | ženy | ne | ||
16:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:20 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:21 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - semifinále 1 | muži | ne | ||
16:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:28 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - čtvrtfinále | muži | ne | ||
16:29 | Rychlostní kanoistika | Muži - K1 1000m - semifinále 2 | muži | ne | ||
16:30 | Házená | Německo | - | Egypt | muži | ne |
16:33 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:35 | Volejbal | USA | - | Mexiko | muži | ne |
16:35 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 1 | muži | ne | ||
16:36 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:36 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:42 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 2 | muži | ne | ||
16:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:44 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - semifinále | muži | ne | ||
16:49 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
16:49 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 3 | muži | ne | ||
16:56 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 4 | muži | ne | ||
17:03 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 5 | muži | ne | ||
17:05 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:10 | Atletika | Muži - 400 m překážek čtvrtfinále rozběh 6 | muži | ne | ||
17:22 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
17:30 | Pozemní hokej | USA | - | Německo | ženy | ne |
17:38 | Box | Muži - velterová váha (69kg) semifinále 1 | muži | ano | ||
17:55 | Box | Muži - střední váha (75kg) čtvrtfinále 1 | muži | ne | ||
18:05 | Jachting | Muži - třída 49er - závod 07 | muži | ne | ||
18:05 | Jachting | Ženy - třída 49er FX - závod 07 | ženy | ne | ||
18:11 | Box | Muži - střední váha (75kg) čtvrtfinále 2 | muži | ne | ||
19:00 | Sportovní gymnastika | Muži kruhy finále | muži | ano | ||
19:05 | Jachting | Muži - třída 49er - závod 08 | muži | ne | ||
19:05 | Jachting | Ženy - třída 49er FX - závod 08 | ženy | ne | ||
19:10 | Vodní pólo | Ženy - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
19:15 | Basketbal | Nigérie | - | Brazílie | muži | ne |
19:40 | Házená | Francie | - | Dánsko | muži | ne |
19:54 | Sportovní gymnastika | Muži přeskok finále | muži | ano | ||
20:00 | Stolní tenis | Muži - družstva - semifinále 2 | muži | ne | ||
20:00 | Volejbal | Rusko | - | Írán | muži | ne |
20:05 | Jachting | Muži - třída 49er - závod 09 | muži | ne | ||
20:05 | Jachting | Ženy - třída 49er FX - závod 09 | ženy | ne | ||
20:15 | Skoky do vody | Muži - 3 m prkno základní část | muži | ne | ||
20:30 | Vodní pólo | Ženy - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
20:30 | Vzpírání | Muži do 105kg - skupina B | muži | ne | ||
20:46 | Sportovní gymnastika | Ženy - kladina finále | ženy | ano | ||
21:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - opravy 1. kolo | muži | ne | ||
21:00 | Plážový volejbal | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
21:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:26 | Dráhová cyklistika | Ženy - sprint o 9. - 12. místo | ženy | ne | ||
21:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - opravy 2. kolo | muži | ne | ||
21:40 | Házená | Švédsko | - | Brazílie | muži | ne |
22:00 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:00 | Plážový volejbal | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
22:00 | Box | Ženy - lehká váha (57-60kg) čtvrtfinále 3 | ženy | ne | ||
22:05 | Volejbal | Polsko | - | Kuba | muži | ne |
22:08 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:16 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 85 kg - o zlato | muži | ano | ||
22:18 | Box | Ženy - lehká váha (57-60kg) čtvrtfinále 4 | ženy | ne | ||
22:24 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:30 | Badminton | Ženy - dvouhra - osmifinále | ženy | ne | ||
22:30 | Badminton | Ženy - dvouhra - osmifinále | ženy | ne | ||
22:30 | Badminton | Muži - dvouhra - Osmifinále | muži | ne | ||
22:32 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - o bronz | muži | ano | ||
22:34 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
22:40 | Zápas | Muži - řecko-římský styl do 130 kg - o zlato | muži | ano | ||
22:50 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:00 | Badminton | Ženy - dvouhra - osmifinále | ženy | ne | ||
23:00 | Badminton | Ženy - dvouhra - osmifinále | ženy | ne | ||
23:00 | Badminton | Muži - dvouhra - Osmifinále | muži | ne | ||
23:00 | Pozemní hokej | Velká Británie | - | Španělsko | ženy | ne |
23:06 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:20 | Vodní pólo | Ženy - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
23:25 | Box | Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací | muži | ne | ||
23:43 | Box | Muži - velterová váha (69kg) semifinále 2 | muži | ano | ||
23:45 | Badminton | Ženy - dvouhra - osmifinále | ženy | ne | ||
23:45 | Badminton | Smíšená čtyřhra - semifinále | smíšené | ne | ||
23:45 | Badminton | Smíšená čtyřhra - semifinále | smíšené | ne | ||
23:55 | Box | Muži - střední váha (75kg) čtvrtfinále 3 | muži | ne | ||
00:00 | Basketbal | Španělsko | - | Argentina | muži | ne |
00:00 | Vzpírání | Muži do 105kg - skupina A | muži | ano | ||
00:13 | Box | Muži - střední váha (75kg) čtvrtfinále 4 | muži | ne | ||
00:30 | Box | Muži - těžká váha (91kg) finále | muži | ano | ||
00:30 | Stolní tenis | Muži - družstva - semifinále 1 | muži | ne | ||
00:40 | Vodní pólo | Ženy - čtvrtfinále | ženy | ne | ||
00:50 | Házená | Chorvatsko | - | Tunisko | muži | ne |
01:30 | Volejbal | Itálie | - | Kanada | muži | ne |
01:30 | Atletika | Ženy - hod diskem kvalifikace - skupina A | ženy | ne | ||
01:30 | Pozemní hokej | Nizozemsko | - | Argentina | ženy | ne |
01:40 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 1 | muži | ne | ||
01:48 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 2 | muži | ne | ||
02:16 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 3 | muži | ne | ||
02:24 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 4 | muži | ne | ||
02:32 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 5 | muži | ne | ||
02:40 | Atletika | Muži - skok o tyči finále | muži | ano | ||
02:50 | Házená | Katar | - | Argentina | muži | ne |
02:50 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 1 | ženy | ne | ||
02:58 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 2 | ženy | ne | ||
03:06 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 3 | ženy | ne | ||
03:14 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 4 | ženy | ne | ||
03:20 | Atletika | Ženy - hod diskem kvalifikace - skupina B | ženy | ne | ||
03:22 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 5 | ženy | ne | ||
03:30 | Basketbal | Litva | - | Chorvatsko | muži | ne |
03:30 | Atletika | Ženy - 400 m překážek čtvrtfinále - rozběh 6 | ženy | ne | ||
03:45 | Atletika | Muži - 800 m finále | muži | ano | ||
03:45 | Volejbal | Brazílie | - | Francie | muži | ne |
04:00 | Plážový volejbal | Muži - čtvrtfinále | muži | ne | ||
04:05 | Atletika | Ženy - 400 m finále | ženy | ano | ||
04:15 | Atletika | Muži - 110m překážek čtvrtfinále - rozběh 6 | muži | ne | ||
04:59 | Plážový volejbal | Muži - čtvrtfinále | muži | ne |
Všechny časy v programu jsou v SEČ.