Zpět

Najdi v programu

14. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:00 Golf Golf muži kolo 4 muži ano
13:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina N muži ne
13:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina K ženy ne
13:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina L ženy ne
13:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina A muži ne
13:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina J muži ne
13:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina G ženy ne
14:00 Šerm Muži, týmy - kord osmifinále muži ne
14:00 Sportovní střelba Muži 50m libovolná malorážka - polohový závod - kvalifikace muži ne
14:30 Házená Černá Hora - Brazílie ženy ne
14:30 Atletika Ženy - maraton ženy ano
14:30 Volejbal Srbsko - Nizozemsko ženy ne
14:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina M muži ne
14:40 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina C ženy ne
14:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
15:00 Jezdectví Jednotlivci parkur kvalifikace 1 smíšené ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - kvalifikace muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - družstva - čtvrtfinále 1 muži ne
15:00 Stolní tenis Muži - družstva - čtvrtfinále 2 muži ne
15:00 Jezdectví Týmy parkur kvalifikace smíšené ne
15:00 Pozemní hokej Španělsko - Argentina muži ne
15:05 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina I muži ne
15:05 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina C muži ne
15:05 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina J ženy ne
15:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - kvalifikace muži ne
15:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - kvalifikace muži ne
15:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - kvalifikace muži ne
15:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - kvalifikace muži ne
15:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - osmifinále muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - kord čtvrtfinále 1 muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - kord čtvrtfinále 2 muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - kord čtvrtfinále 3 muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - kord čtvrtfinále 4 muži ne
15:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:36 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:36 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:36 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
15:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina H muži ne
15:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
15:42 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:42 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - osmifinále muži ne
15:45 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina L muži ne
15:48 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - čtvrtfinále muži ne
15:48 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - čtvrtfinále muži ne
15:54 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - čtvrtfinále muži ne
15:54 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - čtvrtfinále muži ne
16:00 Box Ženy - střední váha (69-75kg) Vyřazovací ženy ne
16:00 Synchronizované plavání Dvojice - volný program - kvalifikace ženy ne
16:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - čtvrtfinále muži ne
16:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - čtvrtfinále muži ne
16:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - čtvrtfinále muži ne
16:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - čtvrtfinále muži ne
16:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - semifinále muži ne
16:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - semifinále muži ne
16:15 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina M ženy ne
16:16 Box Ženy - střední váha (69-75kg) Vyřazovací ženy ne
16:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - semifinále muži ne
16:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - semifinále muži ne
16:30 Házená Švédsko - Francie ženy ne
16:34 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
16:35 Volejbal Jižní Korea - Kamerun ženy ne
16:51 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
17:00 Tenis Smíšená čtyřhra - o bronz smíšené ano
17:00 Tenis Ženy - čtyřhra - o zlato ženy ano
17:00 Šerm Muži, týmy - kord o umístění muži ne
17:00 Šerm Muži, týmy - kord o umístění muži ne
17:08 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
17:15 Basketbal Čína - USA ženy ne
17:25 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
17:30 Pozemní hokej Belgie - Indie muži ne
17:43 Box Muži - lehká váha (60kg) semifinále 1 muži ano
17:50 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
18:00 Sportovní střelba Muži 50m libovolná malorážka - polohový závod - finále muži ano
18:02 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 09 muži ne
18:05 Jachting Muži - třída RS:X - medailový závod muži ano
18:05 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 06 ženy ne
18:15 Šerm Muži, týmy - kord semifinále 1 muži ne
18:15 Šerm Muži, týmy - kord semifinále 2 muži ne
18:15 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 06 muži ne
18:18 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
18:30 Tenis Smíšená čtyřhra - o zlato smíšené ano
18:30 Tenis Muži - dvouhra - o bronz muži ano
18:34 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
18:50 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
19:00 Sportovní gymnastika Muži - prostná finále muži ano
19:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 11 smíšené ne
19:05 Jachting Ženy - třída RS:X - medailový závod ženy ano
19:07 Box Muži - polotěžká váha (81kg) čtvrtfinále 1 muži ne
19:10 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
19:15 Basketbal USA - Francie muži ne
19:24 Box Muži - polotěžká váha (81kg) čtvrtfinále 2 muži ne
19:30 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 07 ženy ne
19:30 Šerm Muži, týmy - kord o 5.-6. místo muži ne
19:30 Šerm Muži, týmy - kord o 7.-8. místo muži ne
19:40 Házená Nizozemsko - Rusko ženy ne
19:40 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 07 muži ne
19:41 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) finále muži ano
19:47 Sportovní gymnastika Women's Vault Final ženy ano
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - čtvrtfinále 3 muži ne
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - čtvrtfinále 4 muži ne
20:00 Tenis Muži - dvouhra - o zlato muži ano
20:00 Volejbal Itálie - Portoriko ženy ne
20:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 12 smíšené ne
20:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina D muži ne
20:30 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
20:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina P ženy ne
20:30 Basketbal Senegal - Srbsko ženy ne
20:30 Vzpírání Ženy nad 75kg skupina B ženy ne
20:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina G muži ne
20:41 Sportovní gymnastika Muži - kůň našíř finále muži ano
20:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
20:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina K muži ne
20:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
21:00 Skoky do vody Ženy - 3 m prkno finále ženy ano
21:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - opravy 1. kolo muži ne
21:00 Plážový volejbal Ženy - čtvrtfinále ženy ne
21:06 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:18 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - opravy 2. kolo muži ne
21:32 Sportovní gymnastika Ženy - bradla finále ženy ano
21:40 Házená Norsko - Rumunsko ženy ne
21:40 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina I ženy ne
21:50 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
22:00 Box Ženy - střední váha (69-75kg) Vyřazovací ženy ne
22:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - o bronz muži ano
22:00 Plážový volejbal Ženy - čtvrtfinále ženy ne
22:00 Šerm Muži, týmy - kord o bronz muži ano
22:04 Dráhová cyklistika Muži - sprint finále o zlato muži ano
22:04 Dráhová cyklistika Muži - sprint finále o bronz muži ano
22:05 Volejbal USA - Čína ženy ne
22:08 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - o bronz muži ano
22:12 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 1 ženy ne
22:15 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 2 ženy ne
22:16 Zápas Muži - řecko-římský styl do 59 kg - o zlato muži ano
22:17 Box Ženy - střední váha (69-75kg) Vyřazovací ženy ne
22:18 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 3 ženy ne
22:21 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 4 ženy ne
22:24 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - o bronz muži ano
22:24 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 5 ženy ne
22:27 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 6 ženy ne
22:30 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 7 ženy ne
22:32 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - o bronz muži ano
22:33 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 8 ženy ne
22:34 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
22:36 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - rozjížďka 9 ženy ne
22:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 75 kg - o zlato muži ano
22:45 Basketbal Španělsko - Kanada ženy ne
22:50 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Pozemní hokej Nizozemsko - Austrálie muži ne
23:07 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
23:21 Box muži bantamová váha (56kg) Vyřazovací muži ne
23:30 Šerm Muži, týmy - kord o zlato muži ano
23:38 Box Muži - lehká váha (60kg) semifinále 2 muži ano
23:51 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka - Heat 1 ženy ne
23:54 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka - Heat 2 ženy ne
23:54 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
23:57 Dráhová cyklistika Ženy - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka - Heat 3 ženy ne
00:00 Vzpírání Ženy nad 75kg skupina A ženy ano
00:00 Basketbal Austrálie - Venezuela muži ne
00:10 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
00:27 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
00:30 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
00:30 Stolní tenis Ženy - družstva - semifinále 2 ženy ne
00:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina D ženy ne
00:43 Box Muži - lehká velterová váha (64kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Házená Španělsko - Angola ženy ne
00:55 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
00:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
00:59 Box Muži - polotěžká váha (81kg) čtvrtfinále 3 muži ne
01:16 Box Muži - polotěžká váha (81kg) čtvrtfinále 4 muži ne
01:30 Volejbal Japonsko - Argentina ženy ne
01:30 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
01:30 Pozemní hokej Německo - Nový Zéland muži ne
01:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina N ženy ne
01:30 Atletika Muži - skok vysoký kvalifikace - skupina A muži ne
01:30 Atletika Muži - skok vysoký kvalifikace - skupina B muži ne
01:35 Atletika Ženy - 400 m semifinále 1 ženy ne
01:42 Atletika Ženy - 400 m semifinále 2 ženy ne
01:49 Atletika Ženy - 400 m semifinále 3 ženy ne
01:50 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
01:55 Atletika Ženy - trojskok finále ženy ano
02:00 Atletika Muži - 100 m semifinále 1 muži ne
02:05 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina H ženy ne
02:05 Badminton Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
02:07 Atletika Muži - 100 m semifinále 2 muži ne
02:14 Atletika Muži - 100 m semifinále 3 muži ne
02:30 Atletika Ženy - 1500 m semifinále 1 ženy ne
02:41 Atletika Ženy - 1500 m semifinále 2 ženy ne
02:50 Házená Argentina - Jižní Korea ženy ne
03:00 Atletika Muži - 400 m finále muži ano
03:25 Atletika Muži - 100 m finále muži ano
03:30 Basketbal Srbsko - Čína muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Rusko ženy ne
04:00 Plážový volejbal Ženy - čtvrtfinále ženy ne
04:59 Plážový volejbal Ženy - čtvrtfinále ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.