Zpět

Najdi v programu

13. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf muži kolo 3 muži ne
13:00 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
13:00 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
13:00 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
13:25 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina K ženy ne
13:25 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
13:25 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
14:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
14:00 Sportovní střelba Muži - 25m rychlopalná pistole - kvalifikace - 2. část muži ne
14:00 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
14:00 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
14:00 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
14:00 Šerm Ženy, týmy - šavle čtvrtfinále 1 ženy ne
14:00 Šerm Ženy, týmy - šavle čtvrtfinále 2 ženy ne
14:00 Šerm Ženy, týmy - šavle čtvrtfinále 3 ženy ne
14:00 Šerm Ženy, týmy - šavle čtvrtfinále 4 ženy ne
14:30 Atletika Muži - 100 m základní kolo - rozběh 1 muži ne
14:30 Sportovní střelba Muži - skeet - kvalifikace - 2. den muži ne
14:30 Veslování Muži - skif finále D (19. až 24. místo) muži ne
14:35 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
14:35 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina C ženy ne
14:35 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina L muži ne
14:37 Atletika Muži - 100 m základní kolo - rozběh 2 muži ne
14:40 Atletika Ženy - trojskok kvalifikace - skupina A ženy ne
14:40 Atletika Ženy - trojskok kvalifikace - skupina B ženy ne
14:40 Veslování Ženy - skif finále D (19. až 24. místo) ženy ne
14:44 Atletika Muži - 100 m základní kolo - rozběh 3 muži ne
14:50 Veslování Muži - skif finále C (13. až 18. místo) muži ne
15:00 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo - rozjížďkat 1 ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - čtvrtfinále 1 ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - čtvrtfinále 2 ženy ne
15:00 Veslování Ženy - skif finále C (13. až 18. místo) ženy ne
15:00 Pozemní hokej Argentina - Indie ženy ne
15:05 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo - rozjížďkat 2 ženy ne
15:05 Atletika Ženy - 3000 m překážek čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
15:10 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina I muži ne
15:10 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
15:10 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo - rozjížďkat 3 ženy ne
15:10 Veslování Muži - skif finále B (7. až 12. místo) muži ne
15:10 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
15:15 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo - rozjížďkat 4 ženy ne
15:15 Šerm Ženy, týmy - šavle o umístění ženy ne
15:15 Šerm Ženy, týmy - šavle o umístění ženy ne
15:20 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
15:20 Veslování Ženy - skif finále B (7. až 12. místo) ženy ne
15:21 Atletika Ženy - 3000 m překážek čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
15:23 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 1 muži ne
15:26 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 2 muži ne
15:29 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 3 muži ne
15:32 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 4 muži ne
15:32 Veslování Muži - skif finále A (1. až 6. místo) muži ano
15:35 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 5 muži ne
15:37 Atletika Ženy - 3000 m překážek čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
15:38 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále - rozjížďka 6 muži ne
15:44 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 1 ženy ne
15:45 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
15:45 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
15:45 Veslování Ženy - skif finále A (1. až 6. místo) ženy ano
15:45 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
15:49 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 2 ženy ne
15:50 Atletika Muži - hod diskem finále muži ano
15:54 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 3 ženy ne
15:59 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 1. kolo opravy - rozjížďka 4 ženy ne
16:00 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
16:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
16:00 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
16:06 Veslování Ženy - osmiveslice finále A (1. až 6. místo) ženy ano
16:07 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále opravy - rozjížďka 1 muži ne
16:07 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
16:11 Dráhová cyklistika Muži - sprint osmifinále opravy - rozjížďka 2 muži ne
16:14 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
16:17 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
16:17 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 1 ženy ne
16:20 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina M muži ne
16:20 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina J muži ne
16:21 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 4 ženy ne
16:22 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 2 ženy ne
16:25 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina J ženy ne
16:27 Veslování Muži - osmiveslice finále A (1. až 6. místo) muži ano
16:28 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 5 ženy ne
16:28 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 3 ženy ne
16:30 Šerm Ženy, týmy - šavle semifinále 1 ženy ne
16:30 Šerm Ženy, týmy - šavle semifinále 2 ženy ne
16:33 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
16:34 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 4 ženy ne
16:35 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 6 ženy ne
16:35 Volejbal Argentina - Kuba muži ne
16:40 Vodní pólo Ženy - základní skupina A ženy ne
16:42 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 7 ženy ne
16:45 Atletika Ženy - sedmiboj dálka - skupina A ženy ne
16:45 Atletika Ženy - sedmiboj dálka - skupina B ženy ne
16:49 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
16:49 Atletika Ženy - 400 m čtvrtfinále - rozběh 8 ženy ne
16:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina G ženy ne
17:00 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 1 muži ne
17:00 Tenis Muži - dvouhra - semifinále muži ne
17:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
17:00 Tenis Ženy - dvouhra - o bronz ženy ano
17:06 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
17:07 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 2 muži ne
17:14 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 3 muži ne
17:15 Basketbal Austrálie - Bělorusko ženy ne
17:21 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 4 muži ne
17:22 Box Muži - velterová váha (69kg) čtvrtfinále 1 muži ne
17:28 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 5 muži ne
17:30 Pozemní hokej Nizozemsko - Německo ženy ne
17:30 Sportovní střelba Muži - 25m rychlopalná pistole - finále muži ano
17:35 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 6 muži ne
17:39 Box Muži - velterová váha (69kg) čtvrtfinále 2 muži ne
17:42 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 7 muži ne
17:45 Šerm Ženy, týmy - šavle o 5.-6. místo ženy ne
17:45 Šerm Ženy, týmy - šavle o 7.-8. místo ženy ne
17:49 Atletika Muži - 100 m čtvrtfinále - rozběh 8 muži ne
17:55 Box Muži - těžká váha (91kg) semifinále 1 muži ano
18:00 Vodní pólo Ženy - základní skupina B ženy ne
18:00 Fotbal Portugalsko - Německo muži ne
18:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 07 smíšené ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 09 muži ne
18:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 03 muži ne
18:05 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 09 ženy ne
18:05 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 07 muži ne
18:12 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
18:20 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 03 ženy ne
18:28 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
18:30 Tenis Muži - dvouhra - semifinále muži ne
18:30 Tenis Ženy - čtyřhra - o bronz ženy ano
18:47 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
19:03 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
19:03 Trampolína Muži kvalifikace muži ne
19:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 08 smíšené ne
19:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 04 muži ne
19:20 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 04 ženy ne
19:30 Jachting Muži - jednotlivci - třída Finn - závod 08 muži ne
19:40 Házená Dánsko - Katar muži ne
20:00 Tenis Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené ne
20:00 Sportovní střelba Muži - skeet - semifinále muži ne
20:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
20:00 Tenis Ženy - dvouhra - o zlato ženy ano
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
20:00 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
20:00 Volejbal Polsko - Rusko muži ne
20:05 Jachting Smíšená třída Nacra 17 - závod 09 smíšené ne
20:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 05 muži ne
20:15 Sportovní střelba Muži - skeet - o bronz muži ano
20:20 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 05 ženy ne
20:25 Sportovní střelba Muži - skeet - o zlato muži ano
20:30 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
20:30 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
20:30 Vzpírání Muži do 94kg skupina B muži ne
20:30 Basketbal Turecko - Brazílie ženy ne
20:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina I ženy ne
20:42 Trampolína Muži finále muži ano
20:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina H muži ne
20:55 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
20:55 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
21:00 Skoky do vody Ženy - 3 m prkno semifinále ženy ne
21:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
21:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 1 muži ne
21:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 2 muži ne
21:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 3 muži ne
21:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint čtvrtfinále - rozjížďka 4 muži ne
21:00 Fotbal Nigérie - Dánsko muži ne
21:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 06 muži ne
21:18 Dráhová cyklistika Muži - sprint o 9. - 12. místo muži ne
21:20 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 06 ženy ne
21:22 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 2. kolo - rozjížďka 1 ženy ne
21:28 Dráhová cyklistika Ženy - keirin 2. kolo - rozjížďka 2 ženy ne
21:30 Tenis Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené ne
21:40 Házená Egypt - Brazílie muži ne
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
21:40 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina M ženy ne
21:53 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka finále o 7.-8. místo ženy ne
22:00 Pozemní hokej Jižní Korea - Španělsko ženy ne
22:00 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka finále o 5.-6. místo ženy ne
22:00 Šerm Ženy, týmy - šavle o bronz ženy ano
22:07 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka finále o bronz ženy ano
22:14 Dráhová cyklistika Ženy - týmová stíhačka finále o zlato ženy ano
22:16 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
22:25 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina C muži ne
22:27 Dráhová cyklistika Ženy - keirin finále o 7. - 12. místo ženy ne
22:33 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
22:33 Dráhová cyklistika Ženy - keirin finále o 1. - 6. místo ženy ano
22:41 Dráhová cyklistika Muži - sprint semifinále - rozjížďka 1 muži ne
22:41 Dráhová cyklistika Muži - sprint semifinále - rozjížďka 2 muži ne
22:45 Basketbal Japonsko - Francie ženy ne
22:49 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
23:00 Pozemní hokej Velká Británie - USA ženy ne
23:06 Box Muži - muší váha (52kg) Vyřazovací muži ne
23:15 Šerm Ženy, týmy - šavle o zlato ženy ano
23:17 Dráhová cyklistika Muži - sprint o 5. - 8. místo muži ne
23:23 Box Muži - velterová váha (69kg) čtvrtfinále 3 muži ne
23:40 Box Muži - velterová váha (69kg) čtvrtfinále 4 muži ne
23:56 Box Muži - těžká váha (91kg) semifinále 2 muži ano
00:00 Basketbal Španělsko - Litva muži ne
00:00 Vzpírání Muži do 94kg skupina A muži ano
00:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
00:00 Fotbal Jižní Korea - Honduras muži ne
00:13 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
00:22 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina A ženy ne
00:30 Stolní tenis Ženy - družstva - čtvrtfinále 3 ženy ne
00:30 Stolní tenis Ženy - družstva - čtvrtfinále 4 ženy ne
00:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
00:30 Pozemní hokej Austrálie - Japonsko ženy ne
00:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina N ženy ne
00:32 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
00:45 Box Muži - supertěžká váha (+91kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Házená Švédsko - Polsko muži ne
00:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina K muži ne
00:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina H ženy ne
00:55 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
01:00 Atletika Ženy - sedmiboj oštěp - skupina A ženy ne
01:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
01:20 Atletika Muži - skok o tyči kvalifikace - skupina A muži ne
01:20 Atletika Muži - skok o tyči kvalifikace - skupina B muži ne
01:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina D muži ne
01:30 Pozemní hokej Čína - Nový Zéland ženy ne
01:30 Volejbal Kanada - Mexiko muži ne
01:30 Atletika Muži - 400 m semifinále 1 muži ne
01:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
01:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina G muži ne
01:37 Atletika Muži - 400 m semifinále 2 muži ne
01:44 Atletika Muži - 400 m semifinále 3 muži ne
01:53 Atletika Muži skok daleký finále muži ano
02:00 Atletika Ženy - 100 m semifinále 1 ženy ne
02:05 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
02:05 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
02:05 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina D ženy ne
02:07 Atletika Ženy - 100 m semifinále 2 ženy ne
02:14 Atletika Ženy - 100 m semifinále 3 ženy ne
02:18 Atletika Ženy - sedmiboj oštěp - skupina B ženy ne
02:27 Atletika Muži 10.000m muži ano
02:50 Házená Argentina - Tunisko muži ne
03:00 Fotbal Brazílie - Kolumbie muži ne
03:03 Plavání Ženy 50m volný způsob - finále ženy ano
03:08 Atletika Muži - 800 m semifinále 1 muži ne
03:11 Plavání Muži 1500m volný způsob - finále muži ano
03:17 Atletika Muži - 800 m semifinále 2 muži ne
03:26 Atletika Muži - 800 m semifinále 3 muži ne
03:30 Basketbal Chorvatsko - Nigérie muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Itálie muži ne
03:37 Atletika Ženy - 100 m finále ženy ano
03:49 Plavání Polohová štafeta žen 4 x 100m - finále ženy ano
03:50 Atletika Ženy - sedmiboj 800 m - rozběh 1 ženy ne
03:58 Atletika Ženy - sedmiboj 800 m - rozběh 2 ženy ne
04:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
04:04 Plavání Polohová štafeta mužů 4 x 100m - finále muži ano
04:18 Atletika Ženy - sedmiboj 800 m - rozběh 3 ženy ano
04:59 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.