Zpět

Najdi v programu

12. 8. 2016

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
12:30 Golf Golf muži kolo 2 muži ne
13:00 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina J ženy ne
13:00 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina J muži ne
13:00 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
13:25 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
13:25 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
13:25 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
13:30 Veslování Muži - skif finále F (31. až 33. místo) muži ne
13:40 Veslování Ženy - skif finále F (31. až 33. místo) ženy ne
13:50 Veslování Muži - skif finále E (25. až 30. místo) muži ne
14:00 Sportovní střelba Muži - 50m libovolná malorážka vleže - kvalifikace muži ne
14:00 Šerm Muži, týmy - fleret čtvrtfinále 1 muži ne
14:00 Šerm Muži, týmy - fleret čtvrtfinále 2 muži ne
14:00 Šerm Muži, týmy - fleret čtvrtfinále 3 muži ne
14:00 Šerm Muži, týmy - fleret čtvrtfinále 4 muži ne
14:00 Sportovní střelba Skeet žen - kvalifikace ženy ne
14:00 Veslování Ženy - skif finále E (25. až 30. místo) ženy ne
14:00 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
14:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
14:00 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina L ženy ne
14:00 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina A ženy ne
14:10 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah finále B (7. až 12. místo) ženy ne
14:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
14:20 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah finále B (7. až 12. místo) muži ne
14:26 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
14:30 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka finále B (7. až 12. místo) ženy ne
14:30 Sportovní střelba Muži - skeet - kvalifikace - 1. den muži ne
14:30 Atletika Muži - hod diskem kvalifikace - skupina A muži ne
14:35 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
14:35 Atletika Ženy - sedmiboj 100 m překážek - rozběh 1 ženy ne
14:35 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina B smíšené ne
14:35 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina A smíšené ne
14:39 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
14:40 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka finále B (7. až 12. místo) muži ne
14:43 Atletika Ženy - sedmiboj 100 m překážek - rozběh 2 ženy ne
14:50 Veslování Muži - skif semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 muži ne
14:51 Atletika Ženy - sedmiboj 100 m překážek - rozběh 3 ženy ne
14:52 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
14:59 Atletika Ženy - sedmiboj 100 m překážek - rozběh 4 ženy ne
15:00 Jezdectví Drezúra jednotlivci special smíšené ne
15:00 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:00 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:00 Pozemní hokej Jižní Korea - Čína ženy ne
15:00 Veslování Muži - skif semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 muži ne
15:00 Vzpírání Muži do 85kg skupina B muži ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
15:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
15:00 Jezdectví Týmy - drezúra special smíšené ano
15:05 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
15:05 Atletika Ženy - vrh koulí kvalifikace - skupina A ženy ne
15:05 Atletika Ženy - vrh koulí kvalifikace - skupina B ženy ne
15:07 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:10 Veslování Ženy - skif semifinále A/B (1. až 12. místo) 1 ženy ne
15:10 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
15:10 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
15:10 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
15:10 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 1 muži ne
15:14 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:14 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:18 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
15:18 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 2 muži ne
15:20 Veslování Ženy - skif semifinále A/B (1. až 12. místo) 2 ženy ne
15:21 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:21 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:26 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 3 muži ne
15:28 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:28 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - fleret o umístění muži ne
15:30 Šerm Muži, týmy - fleret o umístění muži ne
15:31 Lukostřelba Muži - jednotlivci osmifinále muži ne
15:32 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah finále A (1. až 6. místo) ženy ano
15:34 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 4 muži ne
15:35 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:35 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:42 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:42 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 5 muži ne
15:45 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina K ženy ne
15:45 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina A muži ne
15:45 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah finále A (1. až 6. místo) muži ano
15:45 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina C ženy ne
15:49 Judo Muži nad 100 kg 2. kolo muži ne
15:49 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
15:50 Atletika Ženy - sedmiboj výška - skupina A ženy ne
15:50 Atletika Ženy - sedmiboj výška - skupina B ženy ne
15:50 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 6 muži ne
15:55 Atletika Muži - hod diskem kvalifikace - skupina B muži ne
15:56 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
15:58 Atletika Muži - 800 m čtvrtfinále - rozběh 7 muži ne
16:00 Pozemní hokej Nový Zéland - Nizozemsko ženy ne
16:00 Sportovní střelba Muži - 50m libovolná malorážka vleže - finále muži ano
16:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
16:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) Vyřazovací ženy ne
16:03 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:03 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:06 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka finále A (1. až 6. místo) ženy ano
16:10 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:10 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:10 Atletika Ženy - 10.000 m ženy ano
16:17 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:17 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:17 Box Ženy - muší váha (48-51kg) Vyřazovací ženy ne
16:20 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina K muži ne
16:20 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
16:20 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina D muži ne
16:24 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:24 Judo Muži nad 100 kg osmifinále muži ne
16:27 Veslování Muži - čtyřka bez kormidelníka finále A (1. až 6. místo) muži ano
16:31 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:31 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:34 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) Vyřazovací ženy ne
16:38 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:38 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:40 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
16:45 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:45 Judo Muži nad 100 kg čtvrtfinále muži ne
16:50 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) Vyřazovací ženy ne
16:52 Judo Ženy nad 78 kg osmifinále ženy ne
16:52 Judo Muži nad 100 kg čtvrtfinále muži ne
16:55 Atletika Ženy - 100 m základní kolo - rozběh 1 ženy ne
16:55 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
16:59 Judo Ženy nad 78 kg čtvrtfinále ženy ne
16:59 Judo Muži nad 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:00 Tenis Ženy - čtyřhra - semifinále ženy ne
17:00 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah finále D (19. až 24. místo) ženy ne
17:00 Tenis Ženy - dvouhra - semifinále ženy ne
17:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
17:00 Šerm Muži, týmy - fleret semifinále 1 muži ne
17:00 Šerm Muži, týmy - fleret semifinále 2 muži ne
17:00 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
17:02 Atletika Ženy - 100 m základní kolo - rozběh 2 ženy ne
17:06 Judo Ženy nad 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:06 Judo Muži nad 100 kg čtvrtfinále muži ne
17:07 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) semifinále 1 muži ano
17:09 Atletika Ženy - 100 m základní kolo - rozběh 3 ženy ne
17:10 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah finále D (19. až 24. místo) muži ne
17:13 Judo Ženy nad 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:15 Sportovní střelba Muži - 25m rychlopalná pistole - kvalifikace - 1. část muži ne
17:20 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah finále C (13. až 18. místo) ženy ne
17:20 Judo Ženy nad 78 kg čtvrtfinále ženy ne
17:23 Box Muži - lehká muší váha (46-49kg) semifinále 2 muži ano
17:30 Vzpírání Ženy do 75 kg skupina B ženy ne
17:30 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah finále C (13. až 18. místo) muži ne
17:30 Pozemní hokej Indie - Kanada muži ne
17:40 Veslování Muži - skif semifinále C/D (13. až 24. místo) 1 muži ne
17:41 Box Muži - lehká váha (60kg) čtvrtfinále 1 muži ne
17:50 Veslování Muži - skif semifinále C/D (13. až 24. místo) 2 muži ne
17:58 Box Muži - lehká váha (60kg) čtvrtfinále 2 muži ne
18:00 Veslování Ženy - skif semifinále C/D (13. až 24. místo) 1 ženy ne
18:00 Fotbal USA - Švédsko ženy ne
18:02 Plavání Ženy 50m volný způsob - 1. rozplavba ženy ne
18:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 01 muži ne
18:05 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 07 ženy ne
18:05 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 01 ženy ne
18:05 Plavání Ženy 50m volný způsob - 2. rozplavba ženy ne
18:05 Jachting Muži - dvojice - třída 470 - závod 05 muži ne
18:08 Plavání Ženy 50m volný způsob - 3. rozplavba ženy ne
18:10 Veslování Ženy - skif semifinále C/D (13. až 24. místo) 2 ženy ne
18:11 Plavání Ženy 50m volný způsob - 4. rozplavba ženy ne
18:14 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
18:14 Plavání Ženy 50m volný způsob - 5. rozplavba ženy ne
18:15 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 07 muži ne
18:15 Šerm Muži, týmy - fleret o 5.-6. místo muži ne
18:15 Šerm Muži, týmy - fleret o 7.-8. místo muži ne
18:15 Jachting Ženy - dvojice - třída 470 - závod 05 ženy ne
18:17 Plavání Ženy 50m volný způsob - 6. rozplavba ženy ne
18:20 Plavání Ženy 50m volný způsob - 7. rozplavba ženy ne
18:23 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
18:23 Plavání Ženy 50m volný způsob - 8. rozplavba ženy ne
18:26 Plavání Ženy 50m volný způsob - 9. rozplavba ženy ne
18:30 Pozemní hokej Německo - Nizozemsko muži ne
18:30 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
18:30 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
18:30 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži ne
18:32 Plavání Ženy 50m volný způsob - 11. rozplavba ženy ne
18:35 Plavání Ženy 50m volný způsob - 12. rozplavba ženy ne
18:40 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
18:40 Plavání Muži 1500m volný způsob - 1. rozplavba muži ne
18:58 Plavání Muži 1500m volný způsob - 2. rozplavba muži ne
19:03 Trampolína Ženy kvalifikace ženy ne
19:05 Jachting Muži - třída 49er - závod 02 muži ne
19:05 Jachting Ženy - třída 49er FX - závod 02 ženy ne
19:05 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 11 ženy ne
19:15 Jachting Muži - třída RS:X - závod 11 muži ne
19:16 Plavání Muži 1500m volný způsob - 3. rozplavba muži ne
19:30 Atletika Muži - chůze 20 km muži ano
19:30 Jachting Ženy - jenotlivkyně - třída Laser Radial - závod 08 ženy ne
19:34 Plavání Muži 1500m volný způsob - 4. rozplavba muži ne
19:40 Jachting Muži - jednotlivci - třída Laser - závod 08 muži ne
19:40 Házená Rumunsko - Španělsko ženy ne
19:52 Plavání Muži 1500m volný způsob - 5. rozplavba muži ne
20:00 Lukostřelba Muži - jednotlivci čtvrtfinále muži ne
20:00 Sportovní střelba Skeet žen - semifinále ženy ne
20:00 Tenis Ženy - dvouhra - semifinále ženy ne
20:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
20:00 Tenis Muži - čtyřhra - o bronz muži ano
20:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
20:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
20:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
20:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
20:00 Stolní tenis Ženy - družstva - 1. kolo ženy ne
20:00 Volejbal USA - Itálie ženy ne
20:05 Jachting Ženy - třída RS:X - závod 12 ženy ne
20:10 Plavání Muži 1500m volný způsob - 6. rozplavba muži ne
20:13 Lukostřelba Muži - jednotlivci čtvrtfinále muži ne
20:15 Jachting Muži - třída RS:X - závod 12 muži ne
20:15 Sportovní střelba Skeet žen - o bronz ženy ano
20:25 Sportovní střelba Skeet žen - o zlato ženy ano
20:26 Lukostřelba Muži - jednotlivci čtvrtfinále muži ne
20:30 Plavání Polohová štafeta žen 4 x 100m - 1. rozplavba ženy ne
20:30 Vzpírání Ženy do 75 kg skupina A ženy ano
20:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina C ženy ne
20:30 Skoky do vody Ženy - 3 m prkno základní část ženy ne
20:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina A ženy ne
20:30 Basketbal Kanada - USA ženy ne
20:30 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
20:30 Judo Ženy nad 78 kg opravy ženy ne
20:37 Judo Ženy nad 78 kg opravy ženy ne
20:38 Plavání Polohová štafeta žen 4 x 100m - 2. rozplavba ženy ne
20:39 Lukostřelba Muži - jednotlivci čtvrtfinále muži ne
20:44 Judo Muži nad 100 kg opravy muži ne
20:48 Plavání Polohová štafeta mužů 4 x 100m - 1. rozplavba muži ne
20:51 Trampolína Ženy finále ženy ano
20:51 Judo Muži nad 100 kg opravy muži ne
20:55 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina C smíšené ne
20:55 Lukostřelba Muži - jednotlivci semifinále muži ne
20:55 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
20:55 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina D ženy ne
20:58 Plavání Polohová štafeta mužů 4 x 100m - 2. rozplavba muži ne
20:58 Judo Ženy nad 78 kg semifinále A ženy ne
21:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
21:00 Fotbal Čína - Německo ženy ne
21:05 Judo Ženy nad 78 kg semifinále B ženy ne
21:11 Lukostřelba Muži - jednotlivci semifinále muži ne
21:12 Judo Muži nad 100 kg semifinále A muži ne
21:19 Judo Muži nad 100 kg semifinále B muži ne
21:26 Judo Ženy nad 78 kg o bronz A ženy ano
21:27 Lukostřelba Muži - jednotlivci o bronz muži ano
21:30 Tenis Ženy - čtyřhra - semifinále ženy ne
21:30 Tenis Muži - čtyřhra - o zlato muži ano
21:30 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
21:33 Judo Ženy nad 78 kg o bronz B ženy ano
21:40 Házená Černá Hora - Norsko ženy ne
21:40 Judo Ženy nad 78 kg o zlato ženy ano
21:40 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina B muži ne
21:40 Badminton Smíšená čtyřhra - základní skupina D smíšené ne
21:40 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina G muži ne
21:43 Lukostřelba Muži - jednotlivci finále muži ano
21:47 Judo Muži nad 100 kg o bronz A muži ano
21:52 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 1 muži ne
21:54 Judo Muži nad 100 kg o bronz B muži ano
21:58 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 2 muži ne
22:00 Šerm Muži, týmy - fleret o bronz muži ano
22:00 Pozemní hokej Velká Británie - Španělsko muži ne
22:00 Box Ženy - muší váha (48-51kg) Vyřazovací ženy ne
22:01 Judo Muži nad 100 kg o zlato muži ano
22:04 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 3 muži ne
22:10 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka první kolo rozjížďka 4 muži ne
22:15 Box Ženy - muší váha (48-51kg) Vyřazovací ženy ne
22:15 Volejbal Nizozemsko - Portoriko ženy ne
22:17 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint první kolo - rozjížďka 1 ženy ne
22:20 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint první kolo - rozjížďka 2 ženy ne
22:23 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint první kolo - rozjížďka 3 ženy ne
22:25 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina A muži ne
22:25 Badminton Muži - čtyřhra - základní skupina C muži ne
22:26 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint první kolo - rozjížďka 4 ženy ne
22:30 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 1 muži ne
22:32 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) Vyřazovací ženy ne
22:33 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 2 muži ne
22:36 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 3 muži ne
22:39 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 4 muži ne
22:42 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 5 muži ne
22:45 Basketbal Španělsko - Senegal ženy ne
22:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 6 muži ne
22:48 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 7 muži ne
22:49 Box Ženy - lehká váha (57-60kg) Vyřazovací ženy ne
22:51 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 8 muži ne
22:54 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - rozjížďka 9 muži ne
23:00 Pozemní hokej Belgie - Nový Zéland muži ne
23:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
23:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené ne
23:00 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint finále o bronz ženy ano
23:04 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint finále o zlato ženy ano
23:06 Box Muži - lehká váha (60kg) čtvrtfinále 3 muži ne
23:08 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka 1 muži ne
23:11 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka 2 muži ne
23:14 Dráhová cyklistika Muži - sprint 1. kolo - opravy - rozjížďka 3 muži ne
23:20 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka finále o 7.-8. místo muži ne
23:22 Box Muži - lehká váha (60kg) čtvrtfinále 4 muži ne
23:27 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka finále o 5.-6. místo muži ne
23:30 Šerm Muži, týmy - fleret o zlato muži ano
23:34 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka finále o bronz muži ano
23:38 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
23:42 Dráhová cyklistika Muži - týmová stíhačka finále o zlato muži ano
23:54 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
23:57 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:00 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne
00:00 Basketbal USA - Srbsko muži ne
00:00 Vzpírání Muži do 85kg skupina A muži ano
00:00 Fotbal Kanada - Francie ženy ne
00:15 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina P muži ne
00:30 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
00:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
00:30 Badminton Ženy - čtyřhra - základní skupina B ženy ne
00:30 Pozemní hokej Irsko - Argentina muži ne
00:30 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
00:30 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
00:30 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
00:30 Stolní tenis Muži - družstva - 1. kolo muži ne
00:33 Box Muži - střední váha (75kg) Vyřazovací muži ne
00:50 Házená Rusko - Argentina ženy ne
00:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina N muži ne
00:55 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina D muži ne
00:55 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina I ženy ne
01:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
01:30 Atletika Ženy - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
01:30 Pozemní hokej Austrálie - Brazílie muži ne
01:30 Volejbal Rusko - Japonsko ženy ne
01:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina C muži ne
01:30 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina E ženy ne
01:30 Badminton Muži - dvouhra - základní skupina E muži ne
01:35 Atletika Ženy - sedmiboj koule - skupina A ženy ne
01:35 Atletika Ženy - sedmiboj koule - skupina B ženy ne
01:40 Atletika Ženy - hod kladivem kvalifikace - skupina A ženy ne
01:41 Atletika Ženy - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
01:50 Vodní pólo Muži - základní skupina B muži ne
01:52 Atletika Ženy - 1500 m čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
02:05 Badminton Ženy - dvouhra - základní skupina P ženy ne
02:05 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 1 muži ne
02:13 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 2 muži ne
02:20 Atletika Muži - skok daleký kvalifikace - skupina A muži ne
02:20 Atletika Muži - skok daleký kvalifikace - skupina B muži ne
02:21 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 3 muži ne
02:29 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 4 muži ne
02:37 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 5 muži ne
02:45 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 6 muži ne
02:50 Házená Jižní Korea - Francie ženy ne
02:53 Atletika Muži - 400 m čtvrtfinále - rozběh 7 muži ne
03:00 Atletika Ženy - vrh koulí finále ženy ano
03:00 Fotbal Brazílie - Austrálie ženy ne
03:03 Plavání Ženy 200m znak - finále ženy ano
03:05 Atletika Ženy - sedmiboj 200 m - rozběh 1 ženy ne
03:10 Atletika Ženy - hod kladivem kvalifikace - skupina B ženy ne
03:10 Vodní pólo Muži - základní skupina A muži ne
03:12 Atletika Ženy - sedmiboj 200 m - rozběh 2 ženy ne
03:12 Plavání Muži 100m motýlek - finále muži ano
03:19 Atletika Ženy - sedmiboj 200 m - rozběh 3 ženy ne
03:20 Plavání Ženy 800m volný způsob - finále ženy ano
03:26 Atletika Ženy - sedmiboj 200 m - rozběh 4 ženy ne
03:30 Basketbal Francie - Venezuela muži ne
03:35 Volejbal Brazílie - Jižní Korea ženy ne
03:40 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 1 ženy ne
03:44 Plavání Muži 50m volný způsob - finále muži ano
03:47 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 2 ženy ne
03:54 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 3 ženy ne
04:00 Plážový volejbal Muži - osmifinále muži ne
04:01 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 4 ženy ne
04:08 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 5 ženy ne
04:12 Plavání Ženy 50m volný způsob - 1. semifinále ženy ne
04:15 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 6 ženy ne
04:19 Plavání Ženy 50m volný způsob - 2. semifinále ženy ne
04:22 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 7 ženy ne
04:29 Atletika Ženy - 100 m čtvrtfinále - rozběh 8 ženy ne
04:59 Plážový volejbal Ženy - osmifinále ženy ne

Všechny časy v programu jsou v SEČ.